PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800447}
7,2 49 883
oceny
7,2 10 1 49883
6,4 11
ocen krytyków
Chilling Adventures of Sabrina
powrót do forum serialu Chilling Adventures of Sabrina

w drugim sezonie

ocenił(a) serial na 8

Jestem świeżo po obejrzeniu drugiego sezonu i mam co do niego mieszane uczucia. Chyba miałam zbyt wysokie oczekiwania, względem tego co zostało przedstawione.
Jeśli chodzi o cały klimat, aktorstwo, efekty i etc. dało radę, ale plot twisty jakie się w tym sezonie nam zaserwowali, kompletnie mnie zbiły z tropu.

- Wątek miłosny, między Harveyem, a Rose... taki wciśnięty na siłę w ramach pocieszenia. Zrobili romans dwóch postaci, między którymi kompletnie nie ma chemii... coooo
- Kwestia bliźniaków potraktowana po macoszemu. Sądziłam, że rozwiną te kwestie, a ona została gdzieś rzucona pod koniec
- Łowcy czarownic też pojawili się od czapy. Nie wiadomo po co, na co i skąd, tyle aby był pretekst do ujawnienia mocy Sabriny. Miało to jakiś sens, ale powinni to rozwinąć, a nie nagle tak z dupy
- Związek Sabriny z Nicholasem był chyba oczywisty już w pierwszym sezonie, ale wydaje mi się, że nad wyrost został on pokazany
- Sceny jak chociażby ta, w której ukazany jest bal maskowy w obecności Czarnego Pana... i ta pioseneczka w tle... jakbym oglądała Disneya
- Zakończenie ostatniego odcinka, gdy Sabrina wpada na pomysł udania się do piekła
- I wiele innych..

Odnoszę wrażenie, że potraktowali zbyt dużo rzeczy na odwal się, aby wcisnąć coś jeszcze i jeszcze. A kwestie, które były istotne do rozwinięcia, rozbabrali jak niesmaczny obiad na talerzu. Zbyt dużo wątków, za mało rozwinięć i dążenie do celu historii nie patrząc na resztę.

Sezon 2 obejrzę ponownie i czekam na kolejne odsłony serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones