PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98665}

Chobits

7,5 3 464
oceny
7,5 10 1 3464
Chobits
powrót do forum serialu Chobits

chii!

użytkownik usunięty

To jest najlepsze anime jakie widziałam!!!!NIC NIE POBIJE CHOBITS!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 10

Dobrze mówisz
Tak Anime jest świetne Manga też niczego sobie :P ale zawsze W anime jest ten klimat.. muzyka i wszyko głosy to wszystko mnie zaintrygowało Brawa dla autora !! (przyznam żę czytająć mange bo najpierw wyszła... prawie sie popłakałem)

użytkownik usunięty
Kei

chii!!!!!
Chobits!!Chobits!!Chobits!!Uwielbiam to anime!!!Jest moją najukochańszą!!Ta kawaii Chii i Dark Chii normalnie mnie powala!!!!!KOCHAM CLAMP-a!!!!!!Te panie są po prostu genialne!!!!!!!!Ja bym im dała oscara!!!!!

ocenił(a) serial na 10

eee :P
eee no tak ;] tak jak powiedziałem... czekam na wydania polskie... bo huh serio męczy mnie angielski !!

użytkownik usunięty
Kei

RE:Chii
No tak ale wyobrażasz sobie tak świetne anime po polsku??Bo ja nieee....fakt meczy ale czego sie nie robi dla czegoś co uwielbiasz;];]

ocenił(a) serial na 10

hehe ;]
hahaha źle mnie zrozumiałeś nie cierpie jak anime jest po polsku ;] angielsku czy francusku ;] japoński to japoński Robione anime pod japan i ma być japan :) poprostu chodziło mi o Mange :P sorks ale Japońskiego nie znam miałbym problemy angielski czeba tłumaczyć ;] aaaa Polski się czyta całkiem dobrze :)

ocenił(a) serial na 10
Kei

Może być w PL ale tylko sub bo ja mam Chobitsa z podwujną ścieszką
Japan i Angl. I jak posluchałem to uuuu.
No ale wiecie przynajmniej rozumiem oco biega.

ocenił(a) serial na 7
sub_zero_08_09

Cudowne anime, to muszę przyznać. Obejrzałam jak narazie 15 odcinków i nie moge się doczekać, aż jutro obejrzę następne. Chii jest po prostu urocza i taka sympatyczna. Tyle wątków humorystycznych, miłosnych (co mi oczywiście jak najbardziej przypadło do gustu^^). Polecam każdemu fanowi M&A i nie tylko. Hideki jest po prostu nie do pobicia. CLAMP spisał się na medal, oby tak dalej dziewczyny:). Pozdrawiam wszystkich fanów.

Mimi_Yoshi

anime ekstra! jedno z najlepszych jakie widziałam! i odpowiednie do podziwiania zarówno dla płci męskiej jak i pięknej;) bo kazdy znajdzie tam coś dla siebie;] i, co dla mnie najważniejsze, nie ma walczących mechów ani bijatyk:D świetna muzyka, szczególnie Rie Tanaka i jej "I hear you everywhere" w ostatnim odcinku;]
PS jedyną wadą jest dla mnie ciągłe 'chiiiiii' wypowiadane przez główną bohaterkę, co niektórym po 26 odcinkach obejrzanych w krótkim czasie może naprawdę zadziałać na nerwy;) mimo wszystko polecam!:D

ocenił(a) serial na 6
Kei

Anime jet choć w połowie tak dobre jak manga? Bo nie chcę sobie psuć opinii o tym tytule.

ocenił(a) serial na 6
Kei

Po obejrzeniu 4 odcinków, mam wrażenie, że wersja anime to jest totalnie spłycona wersja mangi, mam nadzieję, że dalej będzie lepiej, bo o ile mandze dałbym 10/10 to na chwilę obecną anime bym ocenił na 6.

ocenił(a) serial na 10
rascal0pl

Film zawsze jest okrojoną wersją książki. Zastanów się czemu, patałachu.

ocenił(a) serial na 6
Amimitl

Nie zawsze, a już na pewno nie w takim stopniu. Swoją droga ja nikogo nie obrażałem, nawet nie odniosłem się do nikogo w moim poście, a ty mnie patałachem nazywasz, co nie tak z tobą czy coś?

ocenił(a) serial na 7
Amimitl

"patałachu" xD

KOOOCHAM to anime.a szczegolnie Chii,jest taka słodka.ale czy ktos nie wie gdzie dostac mange???

ocenił(a) serial na 7
lento

w sklepie z komiksami>?!!!1 -___-

ja tam swoją dostałem, niezbyt to wielkie wyzwanie było

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones