PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98665}

Chobits

7,5 3 472
oceny
7,5 10 1 3472
Chobits
powrót do forum serialu Chobits

dzięki temu serialowi pokochalem anime...

ocenił(a) serial na 10
H4C37

ja też i pare innych też jest spoko ale chobits best

ocenił(a) serial na 8
Chucky_Tbg

A moja miłość do anime trwa już jakieś 15 lat. Chobits to dość ciekawy serialik (narazie widziałam tylko jeden odcinek), ale to co widziałam w dzieciństwie zrobiło na mnie większe wrażenie. Ostatnio przyszła mi do głowy taka dziwna myśl, że anime jest jak wino - im starsze tym lepsze.

ocenił(a) serial na 8
Night_Shojo

Co ja tam chrzaniłam? Chyba byłam na haju. Chobits the best!

ocenił(a) serial na 9
Night_Shojo

Od tego anime zaczęłam być fanką... ALe... Słyszałam że Angel Sanctuary jest lepsze;) nie widzialam musze nadrobi. Chobits jest ciekawie zrobiony... łanda kreska

ocenił(a) serial na 10
Ashen

Chobits...

Po przyzwyczajeniu sie do oczu postaci (Hideki wygląda jakby miał zeza...) mozna zczystym sercem dać się zmasakrować :]

ocenił(a) serial na 10
Ashen

Chobits...

Po przyzwyczajeniu sie do oczu postaci (Hideki wygląda jakby miał zeza...) mozna z czystym sercem dać się zmasakrować :]

ocenił(a) serial na 10
H4C37

Mi również spodobało się "Chobits". Na razie jestem w połowie serii, ale zrobiłana mnie duże wrażenie, choć moim ulubionym anime jest Sailor Moon.Fajny jest również Shin Chan :D pozdrawiam

H4C37

H4C37... ze mną dokładnie to samo... Chobits na zawsze zostanie moją ulubioną mangą, ale.. anime o maaatko! mogli sie bardziej postarać... nie mówię że jest złe ale... taka manga zasługuje na jeszcze więcej...

ocenił(a) serial na 10
H4C37

Hehe, właśnie ja też!!! Dzięki "Chobits" zainteresowałam się Anime i Mangą... To świetny serial, szkoda że już nie leci:((

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones