PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104639}

Chojrak - tchórzliwy pies

Courage the Cowardly Dog
7,4 26 197
ocen
7,4 10 1 26197
6,9 9
ocen krytyków
Chojrak tchórzliwy pies
powrót do forum serialu Chojrak - tchórzliwy pies

CN wraca do korzeni

ocenił(a) serial na 9

Nastały ponure czasy, gdzie jedyną dobrą krechą na CN jest "Pora na Przygodę", a jedyne kreskówki jakie lecą to "Tom i Jerry" oraz "Ed Edd Eddy", a "Krowa i Kurczak" oraz "Laboratorium Dextera" lecą w nienormalnych godzinach. Nagle jest światełko nadziei, gdy KiK oraz Dexter zaczynają lecieć o 18:00, z nowymi kreskówkami które są nawet dobre (Flapjack, Gumball). A,
7 stycznia powraca nasz kultowy "Chojrak" oraz "Atomówki". Czy to możliwe żę CN chociaż troche stara się o powró fanów starych dobtych krech ?
Nie wiadomo.....

ocenił(a) serial na 10
PaulTheHuman

Bardzo mnie to cieszy, chociaż chciałabym żeby do CN wróciły jeszcze takie kreskówki jak : Kaczor Dodgers, Maska, Zwariowane Melodie, Harcerz Lazlo, Mroczne przygody Billy'ego i Mandy, Podwójne życie Jagody Lee,Zło w potrawce, Strażnicy czasu, Samurai Jack oraz trochę starsze jak Batman TAS, Dastardly i Mutley czy Flintstonowie. Wiem, że to trochę sporo, ale to moje ulubione kreskówki i moim marzeniem jest żeby znowu były emitowane ; )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones