PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104639}

Chojrak - tchórzliwy pies

Courage the Cowardly Dog
7,4 26 144
oceny
7,4 10 1 26144
6,9 9
ocen krytyków
Chojrak tchórzliwy pies
powrót do forum serialu Chojrak - tchórzliwy pies

FRYZJER FRED

ocenił(a) serial na 8

Respekt dla tej bajki za ten odcinek! Mój ulubiony, Fryzjer Fred rządzi :D

ocenił(a) serial na 7
tsw90

Ma ktoś może ten odcinek? Bo nigdzie nie mogę go znaleźć, a również strasznie mi się podobał :)

ocenił(a) serial na 7
tsw90

Ma ktoś może ten odcinek? Bo nigdzie nie mogę go znaleźć, a również strasznie mi się podobał :)

Lakoniczny_Patetyk

Sto lat później http://www.kreskowki.tv/kreskowka/pokaz/13000/chojrak_tchorzliwy_pies__odcinek_0 4_cz2__fryzjer_fred

ocenił(a) serial na 10
tsw90

To ten odcinek w którym jest scena golenia Chojraka? Matko boska, do dziś mam ciary jak to oglądam! Ta scena jest tak przerażająca, że w życiu nie pozwolę jej obejrzeć żadnemu dzieciakowi, by nie miał traumy do końca życia, tak jak ja ;]

Ale mimo tego, że scena jest cholernie niepokojąca i przywołująca najgorsze skojarzenia to i tak szacun, że nadali jej taki klimat.

A teraz wybacz, muszę iść się rozpłakać z bezsilności ;]

ocenił(a) serial na 9
Einshaew

Prezydent Pieseu z TWD tutaj ? XD Ja przyszedłem powspominać . Fakt ten odcinek genialny i ten klimatyczny hurek w tle który nucił LA LA LA LA LA LA LA XD Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
Mateusz_Paczek

Szczerze powiedziawszy, po swoim wpisie na temat tego odcinka odnalazłem go w sieci i obejrzałem. Cóż, po latach mogę stwierdzić, że ogląda się to z mniejszym przerażeniem (obejrzenie mnóstwa horrorów robi swoje) ale i tak uważam, że tak psychologicznie niepokojąca scena nie powinna się znaleźć w kreskówce, którą mogą obejrzeć dzieci ;]

Uszanowanko!

ocenił(a) serial na 9
Einshaew

Witam. Podobają mi się twoje i valdoraptora wypowiedzi na forum TWD :D Chciałbym zobaczyć , jakie filmy wysoko oceniłeś, ale trzeba mieć Cię w znajomych :D Mógłbyś zaakceptować ? Pozdrawiam i sczęsliwego nowego roku !

ocenił(a) serial na 10
ocenił(a) serial na 9
Einshaew

I ta kropka nienawiści... No nic szkoda.

ocenił(a) serial na 10
Mateusz_Paczek

Prezydent Pieseu nie żywi nienawiści do osób, które nie znają Prezydent Pieseu ani których Prezydent Pieseu nie zna.

Aj łiś jó a hepi nju jir :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones