PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104639}

Chojrak - tchórzliwy pies

Courage the Cowardly Dog
7,4 26 173
oceny
7,4 10 1 26173
6,9 9
ocen krytyków
Chojrak tchórzliwy pies
powrót do forum serialu Chojrak - tchórzliwy pies

Komedia?

ocenił(a) serial na 6

Srałem się przez całe dzieciństwo tej bajki, była strasznie straszna, Eustachy śnił mi się po
nocach hahahah, to nie jest komedia, to horror.

ocenił(a) serial na 10
schaumoloczek

Nawet dzisiaj niektóre odcinki są straszniejsze od mocniejszych horrorów O_o

ocenił(a) serial na 9
horrormasterPL1

Ten z tym fryzjerem na przykład, idę zapalic światło lepiej...

ocenił(a) serial na 10
HeatherSweet

Ten Fred był naprawdę po*****y

schaumoloczek

Czy ja wiem... Jest rzeczywiście nieco straszny, ale i tak jest się z czego pośmiać. XD XD XD A tak w ogóle, to w moim przekonaniu to jedna z najlepszych kreskówek, jakie kiedykolwiek wyemitowało CN. :)

ocenił(a) serial na 8
schaumoloczek

Niedawno przypomniałam sobie o Chojraku i chyba zdałam sobie sprawę, że to przez tą bajkę mam coś nie tak z głową, a moje myśli często zahaczają o psychopatię... W końcu bodźce, które miały na nas wpływ w dzieciństwie gdzieś tam się chowają całe życie w podświadomości :p

Meloren

Podpisuję się pod tym każdą częścią ciała xd Ach, ten klimat!!

ocenił(a) serial na 8
schaumoloczek

Pamiętam, że jako dzieciak najbardziej nie pozwalał mi zasnąć Eustachy - strasznie się go bałam, a najbardziej jego bezzębnych ust O_O

użytkownik usunięty
duzehalo

eustachy był śmieszny akurat ale niektóre dziwactwa w tej kreskówce naprawdę były przerażające w przeciwieństwe do tych z prawdziwych horrorów i swoja drogą ciekawe co brał ten kto tworzył tą kreskówkę

ocenił(a) serial na 8
schaumoloczek

Pamiętam, że dopóki nie zaczęłam chodzić do szkoły, to nie lubiłam Chojraka. Za bardzo się bałam...

schaumoloczek

Z tego co czytałem, to wszystko nie działo się naprawde, tylko Chojrak, ponieważ był bardzo strachliwy wyolbrzymiał pewne rzeczy.

ocenił(a) serial na 10
BlakJoint

Mi najbardziej podoba sie teoria psiego psychiatryka. Wielki Fusilli konczy pierwszy sezon- Eustachy i Muirel defacto w nim umieraja a na koniec Chojrak odgrywa przy pomocy ich "cial" normalne zycie. Pointa jest taka ze pozniejsze odcinki to imaginacja Chojraka ktor za wszelka cene chcial dalej zyc z rodzina.

schaumoloczek

O, tak : D mnie dawniej za dzieciaka było dane oglądać tyko pilot z kaczką z kosmosu. Bałem się jak cholera. To było dla mnie zbyt groteskowe. Nadal się dziwnie czuję, jak to oglądam.

schaumoloczek

dla mnie to był horror, jest i będzie x(

ocenił(a) serial na 10
iambigmoviefan

Dla mnie najlepszy odcinek był z porwaną kotką i psią mafią :) Teraz sobie nie przypomnę, ale odcinek sam w sobie straszny

AdamBayern01

Nic nie mów bo od razu zaczynam się bać :(

schaumoloczek

Chojrak straszny? Dla mnie jest bardziej śmieszny i po prostu wciągający, jako przygodówka. Niektóre momenty były dla mnie nieco straszne, np. Ramzes nawołujący w mgle o kamień albo maska z odcinka "Maska".

użytkownik usunięty
czomo12

Ciekawe, co by było, gdyby zniszczyli ten kamień...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones