PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104639}

Chojrak - tchórzliwy pies

Courage the Cowardly Dog
7,4 26 197
ocen
7,4 10 1 26197
6,9 9
ocen krytyków
Chojrak tchórzliwy pies
powrót do forum serialu Chojrak - tchórzliwy pies

Specyfika

ocenił(a) serial na 10

Moim zdaniem jest to bardzo specyficzna bajka z wyjątkowo ciekawym klimatem-mrocznym, tajemniczym, nieodgadnionym i psychodelicznym. Przyznaję, że od zawsze była zdecydowanie w moim guście.
Zawsze oceniam filmy pod względem ich zamierzenia, np. "Piękna i Bestia" jest piękna pod względem animacji i muzyki, ale nie ma nic wspólnego z arcydziełami typu "Lista Schindlera", dlatego uważam, że "Chojrak" zdecydowanie sprostał wymaganiom twórców

ocenił(a) serial na 8
Kasiuur

Ja zawsze wielbiłam takie klimatyczne, mroczne, nieco groteskowe produkcje. Pewnie dlatego tak lubiłam Chojraka:)

ocenił(a) serial na 8
Kasiuur

To jedyna bajka z cartoon network którą wspominam... ;) babcia dziadek i ich tchórzliwy pies.. tylko dla nie licznej publiczności , która nie spodziewa się krwi i głupkowatej fabuły.

ocenił(a) serial na 9
Kasiuur

Zawsze przerażała mnie ta psychodeliczna śnieżka dźwiękowa z Chojraka. Nawet teraz lubię czasem wracać do tej kreskówki.

ocenił(a) serial na 9
kozlowa

ścieżka*

ocenił(a) serial na 10
kozlowa

też często do niej wracam c;

ocenił(a) serial na 8
Kasiuur

Dodatkowo jest tu wiele nawiązań do horrorowych klasyków :)

Kasiuur

Gdzieś dawniej udało mi się wyczytać to, że "Chojrak" został napisany przy pomocy specjalistów psychologów, tak, żeby nie bać się niczego w przyszłości. Dlatego ma coś w sobie.

neradan

Naprawdę? Kurczę, a mogłam to oglądać!! Pamiętam, jak zawsze omijałam tę kreskówkę.

użytkownik usunięty
neradan

W takim razie to wielki niewypał, bo pamiętam, że bałem się tego psychicznego fryzjera:)

ocenił(a) serial na 8
Kasiuur

Zgadzam się w zupełności. ,,bajka z wyjątkowo ciekawym klimatem-mrocznym, tajemniczym, nieodgadnionym i psychodelicznym'' - pewnie dlatego zawsze ją uwielbiałam - wracam do niej nawet dziś, a to już zapewne jakieś... dziesięć lat, od kiedy nie widziałam jej w telewizji? Klimat jaki przedstawia ubóstwiam zarówno w bajkach ( a takowych nie ma zbyt wiele ) jak i w filmach. - -
- Wallkiria - a jeśli już mowa o nawiązaniach, zawsze chciało mi się śmiać kiedy pojawiał się Benton Tarantella, reżyser zombie. Kojarzy mi się niezmiennie z Quentinem Tarantino :)

ocenił(a) serial na 10
Fantassia

ach, odcinek z Bentonem Tarantellą był jednym z moich ulubionych :) zaraz obok "Nocy kretołaka" :D

ocenił(a) serial na 8
Kasiuur

Ja mam duży sentyment również do odcinka ,, Dziadek do Orzechów" - i choć może zbyt wiele się w nim nie dzieje, to pozostanie moim faworytem, poprzez moją miłość do baletu :D

ocenił(a) serial na 8
Kasiuur

zgadzam się w zupełności. od zawsze podobały mi się groteskowe twory, mroczne, niebanalne i piękne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones