PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104639}

Chojrak - tchórzliwy pies

Courage the Cowardly Dog
7,4 26 168
ocen
7,4 10 1 26168
6,9 9
ocen krytyków
Chojrak tchórzliwy pies
powrót do forum serialu Chojrak - tchórzliwy pies

Sorry, że nie w temacie. Widzieliście teorię spiskową o Chojraku ?

http://joemonster.org/art/23330

Jak dla mnie, to ma sens. A co wy na to?

ocenił(a) serial na 10
christinearron

Już bardziej do mnie przemawia teoria, że to alegoria dzieciaka dręczonego w domu, który przez nienormalnego ojca dostaje paranoi i wszystko odbiera jako wrogie (gdzieś się z czymś takim zetknąłem). W teorii o zwykłym psie jest wada, otóż Chojrak ma być "przetrzymywany" w domu i wcale nie mieszkać na pustkowiu, tymczasem właściciele w serialu wielokrotnie zabierają go na długie wycieczki, w tym do miasteczka, gdzie większość ludzi jest zwykle miła i Chojrak się ich nie boi. Nie wykluczam tej teorii, ale nie trafia do mnie, z resztą w ogóle co za dużo szukania symbolizmu w kreskówkach to niezdrowo.

ocenił(a) serial na 7
christinearron

Ta teoria z tym, że Chojrak to pies, który uważa normalnych ludzi za potwory jest według mnie bardzo prawdopodobna. była jeszcze teoria, że Chojrak jest Cerberem i żyje w Piekle, a Maurycy to Diabeł i pies musi chronić Muriel przed złem. Ta teoria dla mnie jest dziwna i nierealna.

użytkownik usunięty
christinearron

No, coś w tym jest.

christinearron

Ja bym raczej odniósł się do inspiracji aktorów. Cały serial jest inspirowany pewnym domem znajdującym się w Nowym Meksyku. W tym domu mieszkali starsi państwo ze swoim psem. Wielokrotnie zgłaszali do policji różne dziwne zjawiska. Po tym jak zgłosili, że widzieli istotę zwaną "skin walker" zniknęli i znaleziono tylko ich psa. Serial też jest powiązany z innym domem w Nowym Meksyku w którym miały miejsca różne przestępstwa. Moim zdaniem to każdy odcinek serialu jest teorią spiskową o życiu ludzi z "The Middle of Nowhere"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones