PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104639}

Chojrak - tchórzliwy pies

Courage the Cowardly Dog
7,4 26 186
ocen
7,4 10 1 26186
6,9 9
ocen krytyków
Chojrak tchórzliwy pies
powrót do forum serialu Chojrak - tchórzliwy pies

''Chojrak'' i ''Gęsia skórka'' śniły mi się po nocach xd

użytkownik usunięty
Dagmii

Ja najbardziej bałem się odcinka z reżyserem Zombie i kurczakami z kosmosu (tego w którym na końcu odcinka bezgłowy Eustachy z kapciem w dłoni szedł w stronę Muriel i Chojraka).

Ja tego z tą dziwną wróżką i tymi pannami, które cośtam szyły :p

ocenił(a) serial na 7

Ja się bałam jak ich zamknęli w tej kopule ze zmutowanymi roślinami ;D

ocenił(a) serial na 8
Dagmii

I Buka z Muminków brrrr

ocenił(a) serial na 10
Dagmii

Ja kiedyś (jak miałam może 7 lat) oglądałam taki odcinek gdzie komputer Chojraka zaczął chyba chodzić, tak jakby ożył. Strasznie się potem bałam przechodzić koło mojego komputera wieczorem: )

natka17_1998

Ja najbardziej bałam się odcinka z tymi gadającymi rybami xd

Dagmii

a ja tego z telewizja co czarowała ...

Ladybaby

Mój najstraszniejszy odcinek to "Klątwa Ramzesa", tym bardziej, iż sam swego czasu mieszkałem na wsi z widokiem na szerokie, puste pole...

Oddaaaaaaajcie kamień!

ocenił(a) serial na 8
Ketosz

Taak "Odaajcie kamień" było naprawdę przerażające. Ale teraz czuję do tego jak i do innych odcinków sentyment.

ocenił(a) serial na 9
MelindaG

Szczerze ? Oglądałam mnóstwo różnych kreskówek za dzieciaka (rocznik 97), od Batman Tas, przez Krowę i Kurczaka, X-menów, Scooby Doo na Czarodziejce z Księżyca kończąc, ale bałam się tylko Chojraka. Pamiętam że bałam się zwłaszcza Katza, odcinka z 'oddaaaaajcie kamień' i tego kosmity, powtarzającego w kółko "kaput". Do dzisiaj nienawidzę tego słowa, masakra.

Ketosz

Też najbardziej bałem się odcinka "Klątwa Ramzesa"

Ketosz

http://w ww.yout ube.com/watch?v=AM OpOQBWl5Y
I bezcenny komentarz: ten odcinek jest lepszy niz wiekszosc horrorow ostatniej dekady
Ktoś idealnie to podsumował :D

Dagmii

Ja się bałam odcinka z tą wielką, białą twarzą. Niestety nie pamiętam tytułu :3

Dagmii

Ja się bałem dwóch, a właściwie to jednego, i jednej sceny w drugim. Był odcinek, gdy zatrzymał się ich wiatrak, z wiatraka zszedł lakier i widoczne stały się runy. Nastała apokalipsa, a jej jeźdźcy ścieli im głowy, które następnie zmieniały się "właścicielami". Jeszcze w jednym odcinku był se butch, czy jakoś tak, zaprowadził ich do jakiegoś miasta, koniec końców chojrak miał zanieść komuś jakąś paczkę, gdy zaglądał przez dziurki od kluczy do różnych pokoi w jednym dziewczyna grała na skrzypcach, chojrak odetchnął, a tu nagle ona odwraca się, z taką obrzydliwą twarzą, drąc się na cały głos.

użytkownik usunięty
L0gin951

Ramzes, do dzisiaj się boję.
Teraz jest prawie trzecia w nocy, a ja to oglądam. Jestem idiotką.
"Odddaaaajccieeee kamieeeeeeeń"

Dagmii

Mi chyba najbardziej poprał mózg odcinek z Fryzjerem Fredem. Tym, który się tak dziwnie uśmiechał, cały czas mówił wierszem i każde zdanie kończył takim złowrogim, przeciągniętym "psocić!" A na końcu zabrali go do psychiatryka, z którego jak się okazało uciekł.

Lord_Manshoon

http://www.youtube.com/watch?v=HxVffaHSTDU Ten fryzjer też był niezły ;p Ale jakoś nie utkwił mi specjalnie w pamięci ;d

Dagmii

dokładnie ! wogóle posrać się można było ze strachu jak Eustachy wchodził. taka schiza

wobiektywieswiata

I ta jego maska O.o

ocenił(a) serial na 10
Dagmii

Najgorszy był Fryzjer Fred , Faraon i ta maska

Dagmii

Nie wiem, co wy tacy przewrażliwieni. Owszem te seriale wciągały, miały momenty budzące dreszcze, ale nigdy nie umiałem po nich efektów nieprzespanej nocy. Dla mnie takie "Nie do wiary" na TVNie było o wiele straszniejsze i po tym nie mogłem spać :D

czomo12

Ja się bałam tego odcinka, gdzie były te wielkie pająki i odcinka gdzie wołali "Oddajcie kamień!" xD

ocenił(a) serial na 8
Dagmii

Najstraszniejszy był dla mnie duch księżyca.

Dagmii

ten blondyn z gramofonu, brrrr - ale kanał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones