PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104639}

Chojrak - tchórzliwy pies

Courage the Cowardly Dog
7,4 26 183
oceny
7,4 10 1 26183
6,9 9
ocen krytyków
Chojrak tchórzliwy pies
powrót do forum serialu Chojrak - tchórzliwy pies

film

użytkownik usunięty

Ten wasz film jest beznadziejny nie daje żadnego rozumu dla dziecka.Moglibyście dać mądre bajki na Cartoon Network.

"Nie daje żadnego rozumu dla dziecka". Hehehe... Ty to chyba oglądałeś w dziciństwie tylko transmisje obrad sejmu i reklamy proszków do prania (mózgu). Poza tym zastanów się gdzie umieszczasz swoje życzenie - może lepszy skutek osiągnąłbyś umieszczając prośbę o "mądre bajki" na stronie Cartoon Network. I które bajki są twoim zdaniem "mądre"?

użytkownik usunięty

przede wszystkim "chojrak" nie jest dla dzieci.

ocenił(a) serial na 10

w 100% zgadzam sie z tym ze chojrak nie jest dla dzieci!!! ja jak mialam 16 lat to jeszcze mi ta bajka ryla psyche :P
a co do tego ze "nie daje żadnego rozumu dla dziecka.Moglibyście dać mądre bajki" to jakie bajki w takim razie sa madre?? pokemon?? buhahhahahahah

sylvia444

wyczuwam ledwo dostrzegalną tęsknotę za misiem koralgolem itp. ;)
to faktycznie nie jest bajka dla dzieci. moja młodsza siostra ogląda jakieś tam agentki czy coś, a jak dzisiaj ryłam się oglądając 'chojraka', to przyszła tylko i dziwnie na mnie spojrzała.
uwielbiam tę bajkę. thriller psychologiczny w wersji rysunkowej :)

ocenił(a) serial na 10
chimzz

true!!!
"thriller psychologiczny w wersji rysunkowej :)" - mysle ze lepiej nie da sie tej bajki okreslic :)
pozdro!!

ocenił(a) serial na 5

A czego Ty się spodziewałeś po "kartonach"?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones