PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=406378}

Chuck

7,7 23 085
ocen
7,7 10 1 23085
5,7 3
oceny krytyków
Chuck
powrót do forum serialu Chuck

UWAGA! SPOILERY!

Wymieniamy błędy i różne ciekawostki z serialu.

To ja zacznę:

1. W s1.e1, kiedy Chuck i Sarah uciekają przed Caseyem, zmieniają się zniszczenia w
ich samochodzie. Podobnie jest w s1.e2, kiedy sam Chuck ucieka przed Johnem.

2. W s1.e9, Sarah zdejmuje klawiaturę z rzekomej bomby- klawiatura wisi na kabelku, po
chwili podbiega do Chucka. Kiedy kilka sekund później kamera robi zbliżenie na bombę,
klawiatura jest na swoim miejscu.

3. Dość często, w trakcie rozmów, telefony mają czarny ekran, lub świeci się na tapecie.
(ale w tej "branży" to akurat norma :P )

4. W 3 odcinkach Yvonne Strahovski mówi po polsku: s1.e4, s3e1, oraz w s3e14.

Jak ktoś znajdzie jeszcze coś ciekawego, to niech dopiszę. Jak sam też coś jeszcze
znajdę to też wstawię.

ocenił(a) serial na 10
PIOTREKPK19

ad.3 akurat w smartfonach ekran się wygasza, jak masz go przy uchu.

PIOTREKPK19

tak mówi po polsku, ze nie wiem o co jej chodzi. serio oglądam po angielsku bez napisów i wszystko czaje a nagle ona cos po polsku walnie a ja tylko WHAT? i cofam ale i tak nie rozumiem ;p

ocenił(a) serial na 9
m_gnomik

A widziałes wywiad z Yvonne, jak po polsku zapraszała na film? Tak miała powiedzieć wg. scenariusza, to tak powiedziała.

ocenił(a) serial na 9
m_gnomik

Jeśli chcesz naprawdę usłyszeć jak Yvonne mówi po polsku to wpisz sobie na YouTube: Yvonne Strahovski speaking Polish lub też wejdź sobie na link http://www.youtube.com/watch?v=ikiOZcvg4d0 i usłyszysz, powiem Ci, że to nie jest to samo co w serialu i ona potrafi bardzo dobrze mówić po polsku.
Pozdrawiam ;)

wolfi89

Dzięki :) tego nie wiedziałam. ciekawa jestem jak jej się udało wgl wytworzyć te dzwięki, które wytworzyła w Chucku ( ja bym nie umiała) bo po polsku najwyraźniej mówi całkiem spoko ;) pozdro

ocenił(a) serial na 10
PIOTREKPK19

Pod koniec drugiego sezonu Chuck pozbywa się Intersekta. Jest przy nim jego ojciec, który w czasie emisji obrazów mających usunąć Intersekt ma otwarte oczy, a mimo to Intersekt jest nadal w jego głowie - w finałowym odcinku ojciec Chucka ma przebłysk na widok agenta, który przyjechał po Bryce'a.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones