PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=406378}

Chuck

7,7 23 085
ocen
7,7 10 1 23085
5,7 3
oceny krytyków
Chuck
powrót do forum serialu Chuck

Chuck 

ocenił(a) serial na 8

Czy te 5 sezonów to koniec "Chucka"?
Czy powstanie jeszcze piąty sezon?

ocenił(a) serial na 10
Konrado96

Oficjalnie jest to już koniec.
Fani jeszcze walczą o 6 sezon, bądź film jako zwieńczenie całej produkcji. Aktorzy są za, dwójka reżyserów/twórców/pomysłodawców (Josh Schwartz, Chris Fedak) również pozytywnie się wypowiedziało w tej kwestii. Niestety stacja do której należy serial nie są tym zainteresowane (wiadomo, chodzi o $$, btw. NBC nie umie promować swoich seriali a potem się dziwią, że nie przynoszą im takiej kapusty jaką by chcieli...). I tak serial kilka razy walczył o utrzymanie bo chcieli go skasować już wcześniej.
Można mieć tylko nadzieję, 3mać kciuki, podpisywać petycję (np. aby Subway dorzucił trochę grosza, aby można było wykupić prawa i później nakręcić film, serial. http://www.gopetition.com/petitions/getting-subway-to-help-finance-a-chuck-movie .html ). Jednak wrzawa po serialu już upadła i ciężko będzie raczej coś zwojować - no ale jak to mówią, nadzieja umiera ostatnia!

ocenił(a) serial na 10
b4rt4ss

Wg. mnie nie ma sensu kontyunuować, serial jest jednym z najlepszych jakie widziałem, ale na 3 sezonach powinen się skończyć, a jak na złość dostaliśmy otwarte zakończenie.

ocenił(a) serial na 10
geesix

Fakt, jak na złość - niby furtka otwarta, ale raczej nikt z niej nie skorzysta...
W sumie gdyby skończyło się to tak, jak w jednym z fan-made (YouTube: Chuck - Alternative Ending - Extended Version), było by już po sprawie i mógłbym spać spokojnie.

ocenił(a) serial na 10
b4rt4ss

Dokładnie gdyby to się skończyło jak na YouTube: Chuck - Alternative Ending - Extended Version było by lepiej bo by było wiadomo że sobie przypomniała a nie my nie wiemy czy sobie przypomniała że więc bynajmniej jeszcze jeden odcinek bynajmniej. A najlepiej by było zrobić ostatni sezon żeby już się wszystko wyjaśniło.

ocenił(a) serial na 8
sarah_1

Jak dla mnie ten serial moglby się nigdy nie skończyc, ale jak wiemy wszystko ma swój początek i koniec. Nie zmienia to faktu, że serial zostawia po sobie gorzki posmak tego, że jeszcze jest nadzieja na kolejne odcinki...

ocenił(a) serial na 9
Konrado96

A zakończenie jest dobre, bo bez durnego happy endu. Naprawdę byście chcieli jako ostatnią scene Chucka i Sarah wprowadzających sie do swojego wymarzonego domku, gadających o nowym życiu itp, itd? Bez przesady...

PIOTREKPK19

Nie jestem fanem happy endu ale nigdy tak bardzo nie chcialem szczesliwego zakonczenia jak teraz a oni tu taki syf zrobili, mogli zakonczyc jak wyzej w komentarzach to alternatywna wersja, szkoda ;C ;C

ocenił(a) serial na 10
PIOTREKPK19

TAK. I kanapke.

ocenił(a) serial na 7
PIOTREKPK19

a o czym był ten serial?
Zakończenie to kpina i jest nie do zaakceptowania w takiej postaci.

PIOTREKPK19

Osobiście też nie podoba mi się zakończenie podobne do tego z filmu "Pamiętnik".

ocenił(a) serial na 9
Hitman21

ale wlasnie przez takie a nie inne zakonczenie ten film i serial jest tak dobry... sam mam ogromny niedosyt, bo chcialbym jeszcze jakies 2 sezony ale tak zdecydowali włodarze stacji i nic na to nie poradzimy, choc gdybym byl milionerem to chyba sam bym wylozyl zeby go kontunuowali...

Kastiel

Na 95% nie zmienią zdania a jak pamiętasz każda seria kończyła się zamknięciem "niedokończonych spraw" + intro do nowego sezonu natomiast ta skończyła się bez takiej wstawki a do tego odcinek nazywał się Goodbye a propos zakończenia to jeszcze bardziej przypomina to z filmu "I że cię nie opuszczę" i czy dzięki takiemu zakończeniu film naprawdę zyskał? Tylko narobiło "smaku" na coś więcej a choć to fikcja Chuckowi należało się zakończenie serii jako szczęśliwy z Sarą a nawet coś w stylu 1 year later... gdzie kupili wymarzony dom i mają dziecko.

ocenił(a) serial na 10
Hitman21

Teraz jest moda na otwarte zakończenie. Dzięki temu produkcja zyskuje tak jakby nieśmiertelność. Gdyby był zwyczajny happy end, nikt by tu się nie rozpisywał, a sam serial poszedłby w zapomnienie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones