PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=406378}

Chuck

7,7 23 085
ocen
7,7 10 1 23085
5,7 3
oceny krytyków
Chuck
powrót do forum serialu Chuck

Chuck !

ocenił(a) serial na 7

rewelacyjny serial ;) ogólnie lubuję się w serialach kryminalnych typu NCIS, CSI i takie tam. ale ten serial ma w sobie to coś ;d jest kryminalny, a poza tym można się na nim świetnie bawić ;) oglądam od pierwszego sezonu, zaczęłam niedawno ;) główny bohater dobrany rewelacyjnie. bardzo miło się go ogląda w gronie znajomych ;D zawsze ciekawa akcja i czasem dreszczyk emocji ;) daje 9/10 ! i polecam!!!

IssaBella

Zgadzam się z tobą doskonały serial.

Pathetik9946

Znacie jakieś podobne do tego ?
Serial Extra , Szkoda tylko że ta końcówka tka smutna :)

ocenił(a) serial na 7
Adis84

trudno znaleźć drugi taki rewelacyjny serial ! :)

ocenił(a) serial na 10
IssaBella

bo nie ma takiego drugiego :)

Adis84

Może nie zupełnie to samo ale serial White Collar bardzo dobry i może się spodobać. Co do samego serialu były momenty gdzie można się było pośmiać ale było też sporo takich "psełdo-śmiesznych" rzeczy po których zastanawiałem się czemu ja to oglądam a do tego cały serial obracał się wokół związku Chucka z Sarą co było chwilami męczące, a same szpiegowskie akcję to 90% to były porwanie i odbicie zakładników lub/i spowodowane przez czubków z Buy More.

ocenił(a) serial na 10
Hitman21

Bo tak właśnie działa wywiad działa, głównie porwania i odbijania zakładników, szara rzeczywistość, która jest dużo bardziej realna niż rozbrajanie głowicy atomowej przy pomocy soku;-)

Ale tęsknie za tym serialem a ostatni odcinek był straszliwie dołujący, miałem nadzieje na happy end w którym Chuck i Sara będą żyli długo i szczęśliwie z gromadką dzieci. Mam nadzieje że producent pójdzie po olej do głowy i zrobi film fabularny, nie oczekuje nowego sezonu serialu, ale po prostu filmu który wszystko sprostuje i zakończy happy endem, w którym Sarach odzyska pamięć i razem z Chuckiem żyli długo i szczęśliwie, nic więcej nie oczekuje.

Adis84

Serial Psych, Polecam :)

ocenił(a) serial na 9
IssaBella

Też obejrzałem od 8 odcinka drugiego sezonu do końca w niecałe 5 dni. Wciąga niemiłosiernie też daję 9/10.

p.s. Kto by chciał dostał łomot od Sarah ? :D

ocenił(a) serial na 10
PIOTREKPK19

serial swieny ogldam od miesiaca i nie zamierzam przegapic zadnego odcinka;-]]

ocenił(a) serial na 9
kasia1993_2

wsumie w 2 tygodnie obejrzlem caly serial, ale on ma ten klimat, przez ktory chcesz go ogladac ciagle, powiem szczerze ze az ciezko sie oderwac, sledzac losy sary i chucka, a czubki z buy more dodaja temu serialowi uroku, kreacje jakie tworza aktorzy drugoplanowi sa rewelacyjne, i az trudno jest po prostu nie kochac tego serialu... jeff, capitan awesome czy big mike sa solidnym plusem tego serialu

ocenił(a) serial na 10
Kastiel

popieram

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones