PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=406378}

Chuck

7,7 23 084
oceny
7,7 10 1 23084
5,7 3
oceny krytyków
Chuck
powrót do forum serialu Chuck

Może dla niektórych nie jest pewne, że Sarah odzyskała pamięć i przypomniała sobie
kim była, ile przeżyła i z kim. Jednak wystarczy spojrzeć na kilka aspektów - bardzo
jasnych - które przejawiły się w ostatnim odcinku. Pierwszy to parówki-pychotki - Sara
poustawiała tam kubki i inny stuff tak jak pięć lat temu w Burbank. Wskazywało to na
odzyskanie tej części pamięci, w której tkwił obrazek z parówek-pychotek.
Druga kwestia to Irene deMova. Będąc w identycznej sytuacji jak pięć lat temu Sarah
przypomniała sobie to nazwisko.
Wydaje mi się jasne, że twórcy specjalnie podali nam na tacy dwa przykłady, dzięki
którym powinniśmy wywnioskować, że Sarah odzyskała pamięć po pocałunku z
Chuckiem - a nawet jeśli nie, to i tak odzyska w przyszłości. Dlaczego? Bo już wcześniej
przypomniała sobie parówki-pychotki, potem wirus deMovy.
Twórcy pokazując to mieli nie tylko okazje zasugerować jak potoczy się sprawa pamięci
Sary, ale również mieli świetną okazję do powrotu do przeszłości i nawiązania do
pierwszych, świetnych sezonów Chucka.
Ponadto wystarczy spojrzeć jak było z Morganem - on też powoli zaczął sobie wszystko
przypominać, aż w końcu odzyskał wszystko, co stracił przez Intersekt.
Moim zdaniem przekaz był wystarczająco jasny, aby to zrozumieć.

ocenił(a) serial na 10
mst3

Przeciez Morgan nie przypomnial sobie wsyzstkiego, w przedostatnim czy ostatnim odcinku nawet Caasey o tym wspomnial do Chucka.

ocenił(a) serial na 10
mst3

Przypomniała sobie też o wyryciu swojego imienia na tamtej ścianie .

ocenił(a) serial na 8
mst3

Dzięki za spoiler w nagłówku!!!! Czy tak ciężko napisać jakieś ostrzeżenie? Cokolwiek?

ocenił(a) serial na 9
fan__KINA

Prawda, też oglądając serial musiałam unikać tego forum, bo wiedziałam, że jest pełne spoilerów - fajnie by było, gdyby moderacja się tym zajęła.

ocenił(a) serial na 8
mst3

Może zacznij od słowa SPOILER bo nie wszyscy już oglądali ten serial i nie wszyscy chcą znać od razu szczegóły !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones