PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=406378}

Chuck

7,7 23 084
oceny
7,7 10 1 23084
5,7 3
oceny krytyków
Chuck
powrót do forum serialu Chuck

Sarah i Chuck (spoiler)c

ocenił(a) serial na 8

Jestem w połowie 3 sezonu kiedy sprawy Sary i Chucka w końcu się układają (poza tym, że
Chuck ukrywa zagrożenie dla mózgu przez intersekta). Tu się pojawia pytanie czy będą ze
sobą do końca serialu czy znowu coś nie wypali? Proszę o odpowiedź bez spoilerów, bo jak
znowu mają się rozejść i praktycznie znowu to samo co sezon 1,2 to chyba sobie to
odpuszczę...ile można. I ostateczne pytanie czy będzie happy end Sara + Chuck?
Wypadałoby dać to fanom po tylu perypetiach :P

EyeMaze

Pytasz, czy Chuck i Sara będą ze sobą do końca serialu, a jednocześnie nie chcesz spojlerów. To się chyba wyklucza ;) W takim razie powiem tak, jeżeli kibicujesz tej parze to oglądaj dalej, a na pewno się nie zawiedziesz :)

ocenił(a) serial na 8
agathaa

Dzięki, tylko o to mi chodziło :)

ocenił(a) serial na 10
EyeMaze

Ale zakończenie może Cię jednocześnie trochę zawieść, bo to nie jest taki do końca happy end. Radzę oglądać dalej i samemu się przekonać.

Dexter_2465

Moim zdaniem dobrze, że skończyło się tak jak się skończyło. Ten serial to nie romansidło. Z typowym happy endem byłoby zbyt kolorowo. Ale faktycznie, nie przemyślałam, że niektórych samo zakończenie może zawieść.

ocenił(a) serial na 10
agathaa

Ja tez się cieszę, że skończyło się tak jak skończyło. Po prostu dla niektórych widzów, tworzenie przez pięć lat idealnego związku Chuck - Sarah, zostało zrujnowane przez 2 ostatnie odcinki. Ale to już subiektywna kwestia każdego odbiorcy. Mi odpowiada takie otwarte zakończenie.

ocenił(a) serial na 10
EyeMaze

Dam ci taką radę. Jeśli chcesz całkowitego happy-endu to skończ oglądanie serialu na czwartym sezonie i nie zaczynaj piątego. A jeśli koniecznie chcesz zobaczyć piąty, to skończ go na 5x08 i nie oglądaj ostatnich odcinków sezonu. Jeśli ktoś chce definitywnego happy-endu to dla niego serial powinien skończyć się na tym odcinku lub na czwartym sezonie :)

ocenił(a) serial na 10
nacislawa

5 sezon obowiazkowo i dopiero po obejrzeniu zakonczenia obejrzec wersje rozszerzona zakonczenia. Wtedy jest happy end jaki powinien byc ale furtka nadal otwarta :)

ocenił(a) serial na 10
Bengosha

ale te wersje rozszerzone finału nic właściwie nie dają xd
nie ma rozszerzonej wersji na plaży, nie wiadomo co się stało więc jako taki happy end to to nie jest :p

ocenił(a) serial na 10
nacislawa

Widac jak sobie przypomina.

ocenił(a) serial na 10
Bengosha

To o czym piszesz, to fan-made. Nie jest to oficjalne, ani rozszerzone zakończenie.
Ale fakt, o wiele milsze dla serca fana :)

ocenił(a) serial na 10
b4rt4ss

To sceny wyciete wiec mozna napisac ze to jak najbardziej wersja rozszerzona.

ocenił(a) serial na 10
Bengosha

W scenach wyciętych, nie ma nic co by sugerowało, że sobie przypomina.
Chodzi Tobie może o ten filmik ??
Youtube: Chuck - Alternative Ending - Extended Version

ocenił(a) serial na 8
Bengosha

Zacząłem 4 sezon i póki co zapowiada się nieźle. Powiedziałem sobie, że już więcej nie czytam tego co będzie jednak po przeczytaniu waszych komentarzy nie mogłem się powstrzymać i ogólnikowo sprawdziłem samo zakończenie ostatniego odcinka. Zrozumiałem tylko tyle, że Sara z jakiegoś powodu traci pamięć i ucieka, jednak Chuck postanawia ją odnaleźć i wszystko jej przypomina co wydaję mi się przyzwoitym happy endem (i dzięki za info o rozszerzonym zakończeniu, nie wiedziałem o nim).

ocenił(a) serial na 10
EyeMaze

Sluze pomoca. Duzo informacji znajdziesz na chucktv.pl

PS. Mega dobra rada - nie czytaj spojlerow bo niszczysz sobie przyjemnosc z ogladania. Sory za mojego spojlera.

Ps2. Uwazam ze prawdziwy fan Chucka powinien obejrzec wszystkie odcinki po koleji i nie pominac niczego, obowiazkowo obejrzec wszystkie sezony a nie przerywac dla wlasnego zakonczenia. Bo wlasnie na dwoch ostatnich odcinkach peka sie i to jest wspaniale. Takie emocje tylko przy tym serialu.

ocenił(a) serial na 10
Bengosha

kolega zapytał o happy end, wiec byla to tylko rada, nie trzeba sie od razu rzucać ;)
sama obejrzałam wszystko i płakałam jak dziecko na finale;p
plus dołączam się do rekomendacji serwisu chucktv :)

ocenił(a) serial na 8
nacislawa

Po nocnyn maratonie skonczylem serial I musze przyznac, ze nawet mi sie podobalo chociaz szkoda wycietych scen z finalu. Jednak wg mnie byloby o wiele lepiej gdyby Sarah uzyla intersekta w 4 sez do walki z volkoffem i stracila pamiec, a 5 sezon to przypominanie sobie (pasowalby Shaw I mama) + Quinn., a na koniec weselicho, Sarah sobie ostatecznie przypomina I koniec :)

ocenił(a) serial na 10
nacislawa

Nie wiem dlaczego to tak odebralas. Moja wypowiedz to byla chec pomocy a nie jakiegos pojazdu po twojej.

ocenił(a) serial na 10
EyeMaze

Gdzie mogę obejrzeć 4i5 sezon na TVN 7 zakończyło się na 3 sezonie i nie dali 4 ani 5 .

patryk260894

ekinotv

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones