PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812539}

Chyłka

7,4 30 986
ocen
7,4 10 1 30986
5,0 4
oceny krytyków
Chyłka
powrót do forum serialu Chyłka
Siwszu69

Dziękuję, że ktoś to napisał.

tmck

Dziękuje, że ktoś odpowiedział.

Siwszu69

czekamy na odcinek z Ananem Cofanem :)

judge

Hahah w punkt :)

ocenił(a) serial na 8
judge

Haha

Siwszu69

Chyba inspirował się Nicole Schlezinger z Pussycat Dolls. Brzmi jak placeholder imienia postaci, który powinien był wylecieć przy góra trzeciej wersji tekstu powieści. No chyba, że ma znaczenie fabularne (nie wiem, nie czytałam, nie oglądałam).

AlexAshtray

W punkt, oczy krwawią jak coś takiego widzę. Niezbyt kreatywne imiona postaci, kolega kilka postów wyżej podał trafny przykład :D

Siwszu69

Tak, młody "Kordian Plawiak " kilka razy się zacina przy jej nazwisku..... Szlezyngier....poprawnie po niemiecku winno być Schleizinger.

rybazfrytkami

Poprawnie po niemiecku? Jeśli już, to najbardziej znane nazwisko tego typu w niemieckim obszarze językowym brzmi : Schlesinger. A to Twoje wymawiałoby się "Szlajcinger". Tylko co ma piernik do wiatraka?
Nazwiska przecież nie podlegają regułom gramatycznym ani ortograficznym. Z różnych powodów i tutaj nie warto w to wnikać. Nie rozumiem Twojego posta.
To tak, jakby Niemiec się wymądrzał, że Franciszek Starowieyski niepoprawnie pisze (właściwie... pisał...) swoje nazwisko. Nosz, cholera jasna!

ira_fish_1

Nie faluj... Tylko czekałam aż mi ktoś wytknie mój kulawy licealny niemiecki. Niepotrzebnie to dodałam. Nie rozumiesz posta? Po prostu Nikola Szlezyngier jak to brzmi? Hę?

ocenił(a) serial na 7
rybazfrytkami

A mnie niesamowicie rozbawilo to, ze niby 3letnie dziecko grala conajmniej 6 - 7 latka. Bez sensu.

ocenił(a) serial na 9
maaajenka

No raczej ciężko współpracuje się z 3-latkami na planie ;) Często starsze dzieci grają młodsze, nie tylko w polskich produkcjach

AlexAshtray

Nicole Scherzinger z Pussycat Dolls :D

ocenił(a) serial na 5
eemilkaa

JOHN SCHLESINGER
https://www.filmweb.pl/person/John+Schlesinger-11823

ocenił(a) serial na 5
Siwszu69

A CHYŁKA?
Cielecką można jeść łyżkami, ale nie z takim nazwiskiem. Chyłka? Dobrze, że nie Chałka. No, chyba, że z kruszonką...

ocenił(a) serial na 5
Siwszu69

https://pl.wikipedia.org/wiki/John_Schlesinger

AutorAutor

Chyłka (dobrze, że nie Chała :)) również brzmi bardzo dziwnie, tutaj się zgodzę. Wracając do Szlezygnierów, to jeśli chodzi o niego to zwracam honor, ale jeśli tak, to czemu akurat on?

ocenił(a) serial na 5
Siwszu69

Nie wiem.

ocenił(a) serial na 6
Siwszu69

Nie rozumiem pytania i zdziwień... Czytając dalsze komentarze odpowiadam : właśnie o to chodziło Mrozowi! Gdy połączył takie imię z takim nazwiskiem... Swoją drogą mnie to połączenie w ogóle nie zdziwiło...

Siwszu69

Jan Kowalski wtf?

Siwszu69

Zgadzam się, choć myślałem, że piszesz o całym serialu. Infantylne postacie, naiwne dialogi, zwroty akcji jak w bajce dla dzieci. Jeżeli tak samo wygląda książka, to nie dziwię się, że Mróz nazywany jest mistrzem pisarskiego chłamu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones