PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812539}

Chyłka

7,4 30 976
ocen
7,4 10 1 30976
5,0 4
oceny krytyków
Chyłka
powrót do forum serialu Chyłka

Czy tylko mnie ona irytuje?

ocenił(a) serial na 9
Bachatera

Ja ją lubię. †o świetna aktorka i bardzo nietuzinkowej urody kobieta. Ma to coś. Jednak do tej roli powinni ją bardziej ucharakteryzować na Angele - tandetną atrakcyjną blondi ze sztucznym cycem. To ten typ psychologiczny. Bezwzgledna pusta dzida.Która chce sie w życiu ustawic za pieniadze meza a przy tym miec kochanka. zadnych zasad ani wartosci wyzszych. Gra swietnie ale ten wizerunek troche mi przeszkadza.....Angela w ksiazce byla inna. Na pewno mniej bystra

ocenił(a) serial na 1
Barbarra_Ra

trudno ucharakteryzować na sexi-blondi osobnicę, która jest tak mocno nieatrakcyjna, łatwiej z niej zrobić faceta

ocenił(a) serial na 4
Bachatera

Ja tez jej nieznoszę :) w każdym filmie taka sama maniera - zresztą w jakich filmach gra to już mówi samo za siebie

Bachatera

I ona i jej mężulek. Swoją drogą obsadzanie ich we wspólnych filmach jest niesmaczne, nieprofesjonalne i nieautentyczne

ocenił(a) serial na 6
estate22

To jest pakiet. Jestem pewna za, taka ma umowę. Ona

Bachatera

Nie nie irytuje, dla mnie jest autentyczna. Wszystkie emocje na wierzchu.

rybazfrytkami

Podzielam, w tym serialu wypadła zdecydowanie najlepiej.

Bachatera

mnie rownież... Warnke jest straszna, sztuczna, jej maniera irytuje. Zupełnie inaczej wyobrażałam sobie Angelę, to miała być taka typowa tandetna blondynka. Bardziej mi do tej roli pasowała np Weronika Książkiewicz, gdyby ją wystylizować.

negrita84

Popatrz, że ja też pomyślałem o Książkiewicz w roli Angeliki. Jakoś tak bardziej pasuje :)

ocenił(a) serial na 6
negrita84

Jej twarz, nic nie wyraża

ocenił(a) serial na 10
Bachatera

mnie nie :P

ocenił(a) serial na 9
Bachatera

Ona nie potrafi grać. W każdym filmie/serialu gra w ten sam sposób.

ocenił(a) serial na 6
rudejestwredne6

Dokładnie, podobnie jak mężulek. W każdej roli tacy sami.

ocenił(a) serial na 3
Bachatera

Nie , nie tylko Ciebie ona wkurza, ale Chylka jest gorsza. Chylka w wykonaniu p.Cieleckiej jest nie do polubienia , niestety. Totalna masakra postaci z ksiazki, nie mowiac juz o manierze z jaka p.Cielecka gra - "szpiczasty glos i nos" i te teksty glupawe w sytaucjach, ktore wymagaja raczej subtelnej ironii , Chylka w ksiazce genialna - Chylka ekranowa- to "kobita" ze brakiem polotu i bez zadnych manier, momentami po prostu wulgarna.
Zordon- moze byc, Kormak - slabo.

Bachatera

Nie, nie tylko Ciebie. Nie mogę znieść jej głosu, intonacji...

Bachatera

...ona chyba każdego irytuje - aż dziw bierze, że ktokolwiek poza Vegetą ją zatrudnia.

Radek_von_Baryl

No chyba nie każdego...kilka osób to nie wszyscy..ja ją lubię

ocenił(a) serial na 8
Bachatera

Zgadzam się w 100% - rola pani Warnke to jak parodia sierotki Marysi w wykonaniu uczennicy gimnazjum. Sztuczna, irytująca nieprzekonująca. Cały serial zagrany jedną skrzywioną miną i dramatycznym szeptem. Tragedia.

Bachatera

mnie jakoś bardziej irytuje w tym serialu niestety Cielecka... sztywna masakrycznie, przekleństwa w jej wykonaniu brzmią śmiesznie...
zupełnie nie pasuje to twardej suki jaką jest jej bohaterka...
ale to tylko moje odczucie...

Agent_21

Być może to wina scenariusza. Ja obejrzałem tylko jeden odcinek i mam wrażenie, że wszystko jest takie płytkie i powierzchowne. Może później się rozkręca, ale ja nie wiem czy chcę oglądać dalej. Zwłaszcza, że są lepsze polskie seriale.

ocenił(a) serial na 6
Jaworek777

Wymień proszę, te lepsze polskie seriale. Bez złośliwości, po prostu fajnie by było popatrzeć coś dobrego. Po "Ślepnąc od świateł", uważam, że "Chyłka" też jest całkiem przyzwoita {książek nie czytałem}. Czekam na propozycje.

Rebellion

ja osobiście polecam jeszcze:
"Znaki", "Kruk.szepty słychać po zmroku", "Pakt", "Wataha" .

Agent_21

Agent_21 mnie uprzedził. :) Kruk był świetny. Słyszałem też, że pierwszy sezon Belfra jest świetny i "Krew z krwi" z Kuleszą. Ja nie oglądam za dużo seriali, więc nie mogę za wiele polecić. Jedyne co, mogę polecić, to poszukiwać na własną rękę. Oglądać brytyjskie, europejskie kino. Nie bazować tylko na amerykańskim. Ja od dwóch lat zacząłem oglądać polskie kino. Jestem pozytywnie zaskoczony, bo można znaleźć naprawdę dobre filmy, oczywiście najczęściej nie jest o nich tak głośno ale zdarzają się wyjątki.
A tak z sentymentu polecam polski serial "Glina" z Gajosem i Stuhrem. Pamiętam, że jak byłem w liceum to zrobił na mnie duże wrażenie.

ocenił(a) serial na 6
Jaworek777

Dzięki za szybką odp. jednak ww tytuły znam i widziałem. Potwierdzam "Glina" bardzo dobry aczkolwiek nie z Gajosem a z Radziwiłowiczem. Z takich starszych polskich to również "Oficer\Oficerowie". Z zagranicznych to jakoś urzekło mnie surowe skandynawskie "Most nad Sundem". Również Netflix wypuścił parę fajnych tytułów.
Jednak wciąż czekam na równie dobre polskie produkcje, bo aktorów mamy wspaniałych, a i dobrych reżyserów też nie brakuje.
Także podsumowując "Chyłka" na +, a Warnke na - bo jej nie znoszę, oczy bolą, jak się patrzy na jej "aktorstwo"

Rebellion

Dzięki za czujność. Zapomniałem, że to był Radziwiłowicz. Ech to ty pewnie już wszystkie dobre polskie seriale widziałeś. :) Ja też lubiłem komediodramat "Usta usta". Ostatnio czytałem, że Canal+ ekranizuje "Króla" Twardocha, a główną rolę ma zagrać Michał Żuławski. Zapowiada się ciekawie.

Jaworek777

A może spróbuję obejrzeć Chyłkę do końca.

Rebellion

a Luther? Też dobry. https://www.filmweb.pl/serial/Luther-2010-548378

ocenił(a) serial na 6
Bachatera

Nie widziałam jej w innych produkcjach, bo nie przepadam za filmami Vegi, ale tutaj jest bardzo irytująca. Gra jakby miała anemię.

ocenił(a) serial na 6
Bachatera

Już miałem założyć taki temat :) Ona bardzo irytuje, wku...a. Ciężko oglada sie sceny, w których ona występuje.
Drewno, w każdym filmie gra tak samo.

ocenił(a) serial na 7
jozekjajko

Podzielam opinię,nie da się oglądać scen z jej udziałem.I nie dlatego,że gra taką rolę ,tylko dlatego,że gra tak koszmarnie słabo.

Bachatera

Taką ma role zeby Cię irytować. Działa czyli jest ok

ocenił(a) serial na 5
Bachatera

Wizualnie pasuje i pewnie dlatego dostała tę rolę, ale aktorka z niej żadna. A już na pewno nie Chyłka. Skopana szansa na świetny film, szkoda.

Bachatera

też mnie strasznie irytowała. Nie pasował do postaci i grała z jakąś sztuczną manierą, pewnie miało wyjść od niechcenia, a wyszło jakby się za bardzo starała.

ocenił(a) serial na 7
Bachatera

No nie... Warnke jest w tej roli świetna, po prostu zjadła Cielecką. Z pewnością ma lepszy warsztat. Ale przyznam, że i nielubiana przeze mnie Cielecka do tej roli mi bardzo pasuje. Po porostu znający powieść mają inne wyobrażenie a adaptacja filmowa no jednak nie polega na toczka w toczkę odwzorowaniu książki,

Bachatera

Nie cierpię. Jest słaba i co raz słabsza.

carmen8_fw

do roli pasuje :D a że sama jakoś nie pałam wielką miłością do tej aktorki ale gra dobrze

Bachatera

Dopiero teraz malzonka zapuściła serial... Na poczatku myslalem, ze p. Warnke pochodzi z obcego kraju, przeciez ona po polsku nie umie mowic... To jakaś parodia aktorstwa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones