PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812539}

Chyłka

7,4 31 379
ocen
7,4 10 1 31379
5,0 4
oceny krytyków
Chyłka
powrót do forum serialu Chyłka

Pierwsze wrażenia...

ocenił(a) serial na 9

Właśnie obejrzałem 2 pierwsze odcinki serialu. Jestem fanem Remigiusza Mroza więc z niecierpliwością czekałem czy ekranizacja dorówna prozie. I muszę przyznać że jest dobrze. Nawet bardzo dobrze. Gdy się dowiedziałem, że Cielecka będzie grać główną rolę byłem trochę zawiedziony bo za nią nie przepadam, jednak po obejrzeniu 1,5h serialu zmieniłem zdanie. Wypada naprawdę ok. Zastanawiałem się też jak ekranizacja pogodzi fakt, że zaczynają opowieść od II części serii o Chyłce ale najważniejsze smaczki z powitania Zordona się pojawiły. Cóż czekamy na kolejne odcinki...

ocenił(a) serial na 6
Pawoj

Ja po pierwszym odcinku raczej byłam rozczarowana, ale z kolejnymi jednak zauważyłam, że serial daje radę... Tylko Cielecka trochę za agresywnie gra i widać, że nie radzi sobie z dłuższymi zdaniami, zwłaszcza jak wchodzi jakaś mowa prawnicza. Aktor, który gra Zordona przez pierwsze dwa odcinki to paprotka, ale już w 3 odcinku zaczyna kozaczyć i może to jest zabieg celowy - w końcu w książkach też mu trochę zajęło zanim zaczął być przydatnym aplikantem a nie tylko statystą :D. Ale moim zdaniem gra na plus. I o dziwo moim zdaniem Warnke ciągnie dobrze swoją postać. Kormak taki trochę na nie, zupełnie inaczej sobie go wyobrażałam...

ocenił(a) serial na 6
Kristen

A, no i moim zdaniem muzyka świetna. Robi klimat.

ocenił(a) serial na 8
Kristen

Tak

ocenił(a) serial na 8
Kristen

Pozytywne zaskoczenie, na TAK. Lepiej się ogląda niż czytało,serio

ocenił(a) serial na 7
Pawoj

Zgadzam się jest całkiem wporzo .

ocenił(a) serial na 7
Pawoj

Jestem właśnie po dwóch pierwszych odcinkach i muszę przyznać, że jest dobrze.

ocenił(a) serial na 8
Blair_W

podejrzanie dobrze :))

Pawoj

całkiem całkiem... Bałem się że będzie więcej przeinaczeń w stosunku do ksiązki. w pierwszej scenie bałem się że zrobią z Chyłki lesbijkę. Zastanawia mnie jednak czemu Dawid a nie Awit?

ocenił(a) serial na 8
gabigabi7

To nie to samo imię. Awit to fajne żadkie imię zastąpienie go podobnie brzmiącym ale oklepanym imieniem jest słabe.

Daniel_Lewandowicz

Rzadkie przepraszam za pomyłkę

Daniel_Lewandowicz

Kosmowskiemu też zmienili imię, w serialu Adam w książce Daniel :/ ktoś się orientuje skąd takie zmiany?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones