PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10041113}

Ciała

Bodies
6,9 14 348
ocen
6,9 10 1 14348
6,5 6
ocen krytyków
Ciała
powrót do forum serialu Ciała

tylko czy w każdym nowym serialu musi być wątek gejowski? Jakaś moda teraz taka czy co? Punkty za to są dodatkowe? ;) Serial byłby świetny gdyby nie te popisy dwóch panów, a tak jest tylko dobry.

ocenił(a) serial na 5
Balum_balum

Niestety tak juz jest ze NETFLIX w seriale i filmy laduje watki LGBT... Uwazaja ze tolerancja za wszelka cene.

ocenił(a) serial na 1
punisher822_filmweb

Nie ma to nic wspólnego z tolerancją a wręcz przeciwnie. Jest to narzucanie "siłą" wypaczonej wizji świata. Mechanizm doskonale znany z totalitarnych systemów np. z okresu socjalizmu w Polsce.

ocenił(a) serial na 6
grens

Dokładnie tak jak mówisz.

Bokciu

Wcale nie dokładnie. To jest totalitarny system narzucany nam w popkulturze, a głupi ludzie tego nie widzą. Uważają to za postęp bo nie uczą/ nie uczy się ich historii. To nowy typ totalitaryzmu promowany przez lewaków, ekoterrorystów i im podobnych.... Biada naszym dzieciom. To moje zdanie. I gwoli wyjaśnienia, nie jestem przeciwny dbaniu o środowisko, jestem jak najbardziej za, tylko niech uczciwie powiedzą co nam szkodzi. Unia Europejska nie zapobiegnie zmianom klimatu, ma g... no do powiedzenia względem reszty świata. Rosja się przejmuje zmianami klimatycznymi? Nie. Rosja pilnuje swojego interesu. Tak jak reszta Władców Świata... czyt. USA, Chiny, Indie, Izrael, Niemcy itp. Kto ma kasę, ten włada światem, ten rozdaje karty.... Unia Europejska niestety kart nie rozdaje, realizuje polecenia Władców Świata....

ocenił(a) serial na 7
MartinusSinis

UE to niemiecki wynalazek i realizuje ich interes. PE to jedyna demokratyczna instytucja w UE, niestety fasadowa. Wszystkie inne instytucje UE mające realną władzę są dobierane na zasadzie kooptacji spośród: niemców i ich agentów lub skorumpowanych gnoi.

grens

Dokładnie

ocenił(a) serial na 7
grens

Tak wypaczonej, że w starożytności na porządku dziennym był chłop z chłopem xd Twoi idole z konfederacji też kochają brać udział w orgiach, męskich

punisher822_filmweb

Tolerancja a wpychanie czegoś na siłę wszędzie, gdzie się da, to nie to samo. Mnie tam w życiu geje nie przeszkadzają, ale wciskanie ich do każdego filmu, żeby pokazać "równouprawnienie" sprawia, że film mi się mniej podoba. Niestety, ale taką nachalnością robią gejom złą robotę, bo ludzie zaczną ich nienawidzić jeszcze bardziej. Serial bez tego wątku nic by nie stracił.

AJGOR_2

Jak ty oglądasz ten serial? Po pierwsze nie pokazują równouprawnienia, bo 1890r stosunki homoseksualne były karane, co zresztą jest w serialu zaznaczone. Po drugie, jak to nie wniósł nic do fabuły? Inspektor jest szantażowany ujawnieniem zdjęć, bo wiedzieli że jest gejem... W tamtych czasach ujawnienie takich kontaktów, w szczególności u policjanta to wyrok, dodatkowo rodzina zostałaby całkowicie wykluczona i pozbawiona środków.

ocenił(a) serial na 7
Redrum

Ponadto SPOJLER ALERT: W komiksie na podstawie którego powstał serial Hillinghead jest gejem, różnica jest taka, że nie ma rodziny, ale o tym ćśśś bo się homofoby obrażą, że im rzeczywistość nie pasuje do teorii wyjętych z tylnej cześci ciała.

ocenił(a) serial na 8
AJGOR_2

A czemu geje maja wiecznie ogladac hetero na ekranie? Bo tak tobie wygodnie? Palnij sie w łen chopie

Matheus_fw

Nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Ja nie jestem przeciw gejom. Jak napisałem - mi oni nie przeszkadzają. Ale wiele osób, którym też nie przeszkadzali, zaczęło ich nienawidzić właśnie z powodu takich filmów. Sam znam takie osoby.

Balum_balum

tak wciskaja te cala lewacka ideologie lgbtqwrts+ i inne syfy. Ja tylko z potwierdzonych info mam ze jak sie robi film to musi byc iles procent murzynow w filmie

ocenił(a) serial na 7
devill79

A dlaczego "lewacką"? I co to znaczy ta "lewackość"? Przecież największa gejoza jest w KK. I pedofilia jeszcze. A to są środowiska ultra prawicowe. Myślę, że kwestia LGBT dotyczy tak samo "lewaków" jak i "prawaków". Inną sprawą jest, że faktycznie chyba jest coś takiego jak ideologia LGBT bo widzę to na co dzień mając do czynienia z nastolatką w rodzinie. W jej klasie w liceum jest teraz taka moda że połowa dziewczynek uważa że są lesbijakmi ;), ba ona i pare koleżanek chcą żeby mówić do nich per ON :-)))) i cały pokój we flagach w róznych odcieniach tęcz (bo tutaj się okazuje są jeszcze podgatunki odpału). Każda tez wyszukuje w sobie choroby psychicznej i chce mieć swojego psychologa i psychiatrę :) . I to się znikąd nie wzięło - tylko z internetu i filmów. Kiedyś bunt oznaczał bycie panczurem, skinem, metalem itd a teraz byciem gejem, transem albo lesbijką czy świrem :). A co do murzynów w filmach to czarna Kleopatra rozbawiła mnie do łez - posmarkałem się ze śmiechu. Odbija im :). PS. od czasu jak napisałem że Zielona granica to świetny film jestem uważany za lewaka - cokolwiek to oznacza ;-))))))))))))))))))

ocenił(a) serial na 1
Balum_balum

"Przecież największa gejoza jest w KK. I pedofilia jeszcze. A to są środowiska ultra prawicowe." Większej bzdury nie słyszałem. Taka opinia jest właśnie wynikiem prania mózgów przez lewicowe media i przemysł filmowy. Podeprzyj się danymi źródłowymi i samodzielnie wyciąg wnioski.

ocenił(a) serial na 7
grens

To może poczytaj sobie w mediach o skali pedofili w kościele czy o ostatnim gejowskim party u nas w PL. Zanim zaczniesz bredzić jezykiem głupków z onr czy konfy.

ocenił(a) serial na 6
Balum_balum

no media to rzeczywiście miarodajne źródło... ta tylko które? te z głównego ścieku czy te w miarę niezależne?

ocenił(a) serial na 7
fajera

A jakie są te niezależne? Witrynki z fejsbuka czy skrajnie prawivowe tylu republika czy niezależna? A może sekciarze z tv trwam?

ocenił(a) serial na 1
Balum_balum

No to które dla ciebie są niezależne i czerpiesz z nich "wiedzę" o KK? Pochwal się :)

ocenił(a) serial na 7
grens

Zapytaj się mamy albo taty to ci synek powiedzą.

ocenił(a) serial na 7
grens

spora odwaga żądać danych źródłowych w sprawie KK, a strzelać totalnie z czapy (mówiąc metaforycznie) o jakimś narzucaniu siłą wizji i porównywaniu do totalitaryzmu. w 2022 roku we wszystkich serialach z 8 platform doliczono się 356 postaci lgbt+. sam Netflix w tym roku wypuścił 891 produkcji. faktycznie, narzucanie jedynej wizji

ocenił(a) serial na 7
ojejujaklubiefilmy

( https://www.instagram.com/p/CxnqM3Foaz8/?igshid=MzRlODBiNWFlZA== )

ojejujaklubiefilmy

Jedna dana statystyczna, to nie statystyka. Tak z ciekawości ile z tych 891 produkcji było np. rodzimych (amerykańskich, a nie hinduskich, rumuńskich itd.), ile było dla dzieci, ile to zwykłe odcinki serialu (jedna postać przez wiele odcinków), ile to filmy dokumentalne ? itd. Sam zobaczyłem kilkadziesiąt amerykańskich fabularnych produkcji Netflixa i nie pamiętam ani jednego bez wątku homoseksualnego.

ocenił(a) serial na 7
robid1

"widzialem kilkadziesiąt produkcji" to nawet nie jest "jedna dana statystyczna", a chcesz sie na to powolac ;) we wklejonym linku jest wskazane skad te dane i mozna pobrac raport źródłowy, gdzie sa podane nawet pory dnia, ktore byly brane pod uwagę. material jest ciekawy, a mozna znalezc tez inne, zachecam.

ojejujaklubiefilmy

Wg Netflixa na dwóch inspektorów połowa to geje- czyli w społeczeństwie też tak musi być...

Balum_balum

Kościół ultraprawicowych XD chyba ten z XIXw...
Do dlatego sprawy pedofilii w kościele są Ci najbardziej znane bo są najbardziej nagłaśniane. Zauwaz, że te same media które nagłaśniają pedofiloe w kościele.milcza na temat pedofilii wśród homoseksualistów... troche to dziwne ;)

leszek_kw

Dokładnie tak to działa, każda afera pedofilska w kościele jest szeroko nagłaśniana, nawet takie, które po dokładniejszym śledztwie wcale nie są aferami. Z kolei afery pedofilskie wśród artystów, lekarzy, nauczycieli są przemilczane, może co dziesiąta jest szerzej nagłośniona. Jest to oczywiście działanie zaplanowane w celu zohydzenia religii zwykłym ludziom. Do tego dochodzi jeszcze kwestia przemycania w szeregi kleru agentów, mających na celu rozbicia tej instytucji od środka za pomocą takich właśnie afer. Akcja rozpoczęta w latach 50-tych przez komunistyczne władze nadal trwa i jak widać odnosi skutek.

ReveAnge

Jest dokładnie tak jak piszesz. W firmie przez kilka lat miałem kolegę, emerytowanego policjanta (wcześniej milicjanta z wydziału IV MSW), opowiadał też o tych "księdzach". Ilu z nich nadal jest w KK, ile afer pedofilskich jest związanych właśnie z nimi... nigdy się nie dowiemy ale zawsze pójdą na konto KK.

Balum_balum

"Największa gejoza w KK" Możesz podać jakieś statystyki?

ocenił(a) serial na 7
soplic68

A kiedy wylądowałeś na naszej planecie? Dzisiaj?

Balum_balum

Wiem coś o tym , moja córka też była lesbijka przez pół roku, przeczekałam i jej przeszło...a tak naprawdę jej zachowanie nie odbiegało od tych jakie ja miałam w latach 80- tych gdy chodziłam do 8 klasy( chodzenie z koleżanką z rękę, przytulanie się itp) tylko wtedy nie wiedziałam że jestem lesbijką , bo nie znałam tego słowa.

ocenił(a) serial na 7
JAKSA_007

Teraz taka moda w liceach. A modę kreuje internet i filmy oraz seriale z tego typu wątkami. A jak powiesz że coś tu nie jest halo to wywolujesz święte oburzenie.

Balum_balum

Dziś bycie panczurem, skinem, metalem itd. /bycie kiedyś panczurem, skinem, metalem itd. można uznać za całkowicie normalne. To nadal byli normalni mężczyźni i kobiety. Nadal są normalni. 

ocenił(a) serial na 8
devill79

Ludzie o poglądach prawicowych też bywają homoseksualni na przykład księża

Libe

Nie tylko, znam gajów o poglądach faszystowskich, kiboli

ocenił(a) serial na 6
Balum_balum

mam to samo zdanie :(

Balum_balum

Moze dlatego, że to jest normalne? Że takie rzeczy się dzieją? I może kolejne pokolenie, jak się opatrzy, to nie będzie wypisywać takich prymitywnych tekstów na forach jam aktualne.

ocenił(a) serial na 7
balancept

Czyli uważasz, że jeżeli w każdym filmie twórcy będą pokazywać całujących się ze sobą, czy wręcz kopulujących (The last of us) facetów to wzrośnie poziom kultury wypowiedzi w internecie? Odważna teza ;-)

ocenił(a) serial na 1
balancept

Co jest normalne? Sex dwóch osobników tej samej płci? W takim razie argumentum a contrario Sex pomiędzy osobnikami różnej płci jest nienormalny.

ocenił(a) serial na 8
balancept

nie wmawiaj ludziom, że to jest normalne :)

ocenił(a) serial na 7
balancept

Miałam napisać podobny komentarz. To jest po prostu częścią naszej rzeczywistości. Dlaczego mamy unikać tego tematu?

ocenił(a) serial na 5
khn_filmweb

Nie jest to część rzeczywistości absolutnej większości ludzi. To margines który owszem dzieje się ale nie tak często żeby koniecznie musiał znaleźć się w każdym jednym filmie.

ocenił(a) serial na 8
Balum_balum

żeby zaniżać ocenę za to , że ktoś z kimś sypia trzeba być idiotą

ocenił(a) serial na 7
conneryfan

Natomiast żeby napisać taki post jak Twój wystarczy być zwykłym prostakiem i chamem.

Balum_balum

he he w punkt :D

ocenił(a) serial na 6
conneryfan

Jestem jeszcze w trakcie oglądania i nie widziałem dotąd żadnej sceny łóżkowej par hetero, natomiast dwóch facetów już kilka razy. Pytanie w jakim celu te sceny tam się znalazły? Bo po coś się je umieszcza.

ocenił(a) serial na 7
tentego

Bo twórcy filmu tak lubią i ich to kręci.

ocenił(a) serial na 5
tentego

Sceny te są umieszczone tam na siłę zupełnie nic nie wnoszą do fabuły. Zapewne chodzi o to aby stopniowo oswajac widzą z takimi widokami

ocenił(a) serial na 9
Pawkacz

Rozumiem, że sceną hetero wnosiłaby coś do fabuły, ale scena seksu gejowskiego już nie? Netflix robi świetną robotę, przyzwyczaja ciemnogród, że osoby LGBT istnieją wśród nas. Na szczęście pokolenie Z i pokolenie ALFA już będzie żyło że świadomością, że to jest normalne. Chciałbym urodzić się teraz, a nie 40 lat temu, kiedy to tacy mieli gorzej. Kiedyś będzie dokładnie tak jak powiedział jeden z bohaterów w filmie: "urodziłeś się w złej epoce, mógłbym cię zabrać do swojego świata, tam moglibyście być razem".

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones