Citadel (2023)
Citadel: Sezon 1 Citadel Sezon 1, Odcinek 1
Odcinek Citadel (2023)

Człowiek Enigma

The Human Enigma 42m
6,4 237
ocen
6,4 10 1 237
Citadel
powrót do forum s1e1

Pierwsze 2 minuty:

- Babka gada przez słuchawkę w uchu na głos gdzie obok siedzą pasażerowie a 2 siedzenia dalej jej nazwijmy to "cel"
- Babka ma jakieś gadżety typu bomba o kształcie lusterka i dowiaduje się czym są w samym środku misji
- Babka kradnie gościowi dokumenty z kieszeni narażając się na ujawnienie, pomimo tego, że wie kto to jest i co przewozi
- Koleś przemyca uran w pociągu i przy tak niebezpiecznej misji mają powstrzymać go babka z cycami na wierzchu i w szpilkach i jeden gość

4 minuta:
- Gość zamiast spacyfikować typa od tyłu będąc 0,5 m od niego woła go, tamten się obraca i dopiero wtedy mówi do niego "wiesz co teraz się wydarzy?" i zaczynają się bić

12 minuta:
- Gość odpala tak potęży granat 2 m od 2 osób, że pociąg jadący na wzgórzy odrywa się na pół i spada w przepaść, gnie się, pali, rozpada ale te 2 osoby przeżywają

Rzut nożem w oko przemilczę xD

A tak serio to tylko serial i pierwszy odcinek wszedł bosko. 8.5/10 i polecam z rodzinkom.

2076

A ja czuję trochę rozczarowanie, aczkolwiek pewnie po części powodem tego są bardzo huczne zapowiedzi, jaki to ten serial drogi nie jest, czego to się nie spodziewać itd.
Ale zostawmy koszty. Po prostu pewne rzeczy zaczęły się dziać zbyt szybko i na przeciętnym poziomie fabuły. Do tego para bohaterów może i ładnie wygląda na plakacie, ale już w samej akcji trochę za słabo, zważywszy, jacy to wielcy agenci z nich nie są. Ot tacy Pan i Pani Smith i myślę, że mimo swoich lat Brad i Andżelina mogliby tu lepiej wypaść.
Wszystko to jednak nie zmienia faktu, że w sumie ciekawi mnie, co tam się dalej wydarzy :)

ocenił(a) serial na 4
nexgen

Tym bardziej jak ktoś widział ten wcześniejszy najdroższy serial Amazona bo jaki się okazał chyba raczej nie ma potrzeby pisać...

ocenił(a) serial na 8
KAROLsas

A jaki to wcześniejszy najdroższy?

ocenił(a) serial na 5
2076

rings of pała :-)

smirek

zrobiłeś mi dzień 

ocenił(a) serial na 8
nexgen

Ja żadnej zapowiedzi nie widziałem co prawda. Serial ma wady, ale w każdym najlepszym serialu znajdę błędy logiczne. Poza tym dość okej kino akcji, zobaczymy co będzie dalej.

2076

Nie. Jakieś błędy logiczne, to ja nawet nie myślałem o tym. Mam na myśli po prostu ogólne wrażenie, które zaczyna się od dość przeciętnej obsady, czy też od zbyt płytko zarysowanego podłoża wydarzeń. Wstęp w takiej historii powinien być jednak głębszy, a postacie bardziej przedstawione, zanim wrzuci się je w docelowy nurt akcji.
A tymczasem tutaj tak od razu po prostu: pociąg, bitka, strzelanka i nawet nie dano widzowi chwili czasu na zastanowienie się, czym może być tytułowa cytadela.
Niemniej, jako że już chyba jest 2 sezon zamówiony, to chyba muszą być pewni, że to wypali :)

ocenił(a) serial na 6
2076

Reasumując dobry jak narazie i miło oko zawiesić na Priance;]

ocenił(a) serial na 8
adamwasienko

Nie wiem co was w niej ekscytuje, serio xD

2076

Fabuła i scenariusz to najsłabsze elementy. Po 2 odcinkach wiadomo, że zdrajcą był ten gościu, agent. Dlatego właśnie nie "udało" mu się wziąć serum. Za 300 baniek to zainwestował bym w lepszych scenarzystów.

mieszk3

300 baniek? żartujecie? Serial który ma 6 odcinków, efekty słabe, kosztował 300 mln XD Wow, fajnie Amazon, ale na podwyżki dla pracowników to nie ma ;D A to nie jest tak, że te 300 mln, to wszystko razem? W sensie mają być dwa następne miniseriale.

2076

Masz rację, wszystko to bez sensu ale jak dla mnie to takie Mission Impossible i fani tematu powinni być zadowoleni. Ja na razie jestem a zwiastun z końcówki 2 odcinka zapowiada ciekawy ciąg dalszy.

2076

I na razie mamy tylko jedną wrzutkę lgbt, mam nadzieję że nie poszli w ślady netflixa i nie spapraja tego serialu przez chorą poprawność polityczną i równość do granic absurdu

Patryk_Trawton

Czekej, czekej ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
PPS

Nie biorę zabawek dla pół-dorosłych nastolatków, bo patrzę na ciebie i widzę, że potrafią mocno wypalić styki

2076

Obejrzałem dwa i pół odcinka (zasnąłem) świeżo po ostatnim sezonie Better call Saul. Jeju jak mózg boli przy oglądaniu cytadeli... Po produkcji przemyślanej bez fajerwerków trafiłem na kupę gdzie jeszcze trailery mówią " gościu to będzie coś, to robią Russo brothers to oni marvele robili. Boli mózg,bolą oczy

ocenił(a) serial na 3
2076

3/10 po 3 docinkach i więcej czasu nie będę tracił :

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones