Citadel
powrót do forum 1 sezonu

Powiem krótko - Amazon dowiózł kolejny bardzo dobry serial. Mamy fajnych bohaterów, ciekawą intrygę, wartką akcję, dobre aktorstwo oraz ładne sceny. Krótko, treściwie i na temat z zamkniętą i nie rozwleczoną historią. Tak się robi seriale szpiegowsko-sensacyjne.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
TomMany

Ale wciąż więcej niż twoja. Pomyśl więc jak niewiele jesteś wart.

marcusfenix345

No właśnie historia jest jak dla mnie rozwleczona, a te wszystkie "cofnięcia w czasie" irytują jak cholera. Tak, wyjaśniają o co tu tak naprawdę chodzi, ale te prawdziwe zdarzenia są naprawdę nierealne, jakby oglądało się jakąś Modę na sukces, gdzie wszyscy są ze sobą powiązani i są jedną rodziną. Dałem 5/10, ale uważam, że to za dużo dla tego serialu, bo historia nie została zakończona, a pomimo serwowania nam "zwrotów akcji" to jestem potwornie zirytowany, że twórcy rozwlekają te flaki w oleju jeszcze dalej, mając widza za jakiegoś idiotę..Może ktoś młodszy kupi tę bajeczkę rodem z Dynastii, ale zamiast motać wszystko jak się da skupili by się na psychologii postaci. Richard Madden jest powiedzmy ok, choć nie widzę tu tego jego super agenciarstwa. W dodatku najlepsi aktorzy jak Stanley Tucci czy Leslie Manville marnują swoje talenta w tej produkcji. Pryianka Chopra ma tak sztuczną i przerobioną twarz, że ciężko się na nią patrzy. O jakiś głębszych emocjach zagranych przez nią można zapomnieć. Liczyłem na szpiegowskie kino akcji, a nie fantastyczną rozprawkę n/t kto z kim i dlaczego..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones