Ja serial Cidadel bym powiedział ze to bardziej kino przygodowe niż szpiegowskie .Mi kino szpiegowskie troche inaczej sobie wyobrażam .Więcej jest tu analiz przesłuchań ,śledzienia długich obesrwacji gier psychologicznych .
A Citadel bardziej oglada sie kino przygowe w świecie szpiegów i bardziej postawiono by było...