Ale się wymęczyłem nuda do kwadratu, pierwszy sezon jakoś przełknąłem, ale drugi to porażka.
Skoro w serialu wystąpił Stanley Tucci, to mogli dać jeszcze Transformersy (te roboty, żeby się niektórym nie skojarzyło xD).