PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391373}

Claymore

7,7 3 560
ocen
7,7 10 1 3560
Claymore
powrót do forum serialu Claymore

Ani grama

ocenił(a) serial na 8

Zdecydowanie największym plusem tej produkcji jest to, że nie ma w niej ani grama chorego, współczesnego poczucia humoru Japończyków.

Z całego serca dziękowałem Bogu, że istnieją jeszcze takie anime. Po zasypaniu zupełnie nieśmiesznymi żartami sytuacyjnymi opierającymi sięna tym, że ten tamtego nie lubi, nawarstwionymi w produkcjach masowych, tych wszystkich anime-tasiemcach zaczynałem, tracić nadzieję, a tu taka miła odmiana.

Pierwsze odcinki zdecydowanie lepsze, potem trochę skopali. Niestety, większą część zaczęła zajmować walka (jak to często bywa, niestety), przez co ucierpiał klimat.

Ale i tak jedno z lepszych. W kategorii "Anime"- może nawet ósemka, czyli "bardzo dobry".

ocenił(a) serial na 7
Krychu_K

Też myślę, że typowy japoński humor zniszczyłby klimat tej produkcji. Rzeczywiście, im dalej, tym coraz gorzej. Wieloodcinkowe walki strasznie irytujące. Ale mimo to, naprawdę dobre mroczne anime, poza tym poważne fantasy, bez wielkich cycków, to ostatnio prawdziwa rzadkość. Stąd też dałem 8.

PS: Do teraz się śmieję z tego odcięcia ręki mieczem, trzymanym w... odcinanej ręce. A oglądałem w wakacje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones