PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391373}

Claymore

7,7 3 547
ocen
7,7 10 1 3547
Claymore
powrót do forum serialu Claymore

Dlaczego Priscilla obwinia Teresę o śmierć rodziców?

Dlaczego nie potrafi dostrzec swojego przebudzenia?

Jak to się stało, że pod koniec serialu, kiedy ją ponownie spotykamy jest w ciele małej, ciemnowłosej dziewczynki? Przecież przed przebudzeniem, kiedy jeszcze należała do Claymore wyglądała na nieco starszą, wyższą i miała blond włosy.

Nie rozumiem, jakim k*rwa cudem bohaterowie ostatecznie oszczędzili Priscillę. Bo kiedyś straciła rodzinę? Czy to cokolwiek zmienia? Czy to usprawiedliwia jej zbrodnie? Jest Przebudzoną jak każda inna, nadal będzie siała terror i pożerała ludzi. Że niby co, Clere i Rakiemu zrobiło się jej żal? A może pozostali, zgładzeni Przebudzeni też kiedyś mieli rodziny? To nie ma sensu. Czy w mandze ten wątek podobnie zakończono?

O co w ogóle chodziło organizacji? Jaki był ich cel? Przed bitwą w Piecie widać kilka Przebudzonych przed przemianą. Wśród nich jest mężczyzna w kapturze, który (jeśli się nie mylę) należał do organizacji, wcześniej dawał zlecenia Claymore. Czy to znaczy, że wszyscy członkowie Claymore to tak naprawdę Przebudzeni?

Na jakiej zasadzie przebiegało połączenie przyszłego członka Claymore z ciałem Yomy? Na czym polegała różnica między połączeniem z Yomą, a zmarłą Claymore?

szmyrgiel

Mam przy sobie piękny nowy szpadel, i mam chęć go użyć. Także tego, Priscilla obwinia wszystkich o smierć rodziców, serial niepotrzebnie kieruje uwagę w szczególności na Teresę. A dlaczego? Trauma dzieciństwa czy coś takiego.

Kilka następnych Twoich pytań ma odpowiedzi w dalszej historii w mandze, która jest lepsza od serialu.
Dodatkowo zakończenie serialu jest od podstaw wymyślone, w mandze zupełnie inaczej rozwiązują bitwę w Piecie.
Tak tylko rzucę delikatnym spojlerem, świat Claymorea jest większy niż początkowo sądzą bohaterowie i to tam można szukać pochodzenia męższczyzny w kapturze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones