PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=864204}
7,0 10 579
ocen
7,0 10 1 10579
Clickbait
powrót do forum serialu Clickbait

A jak to w końcu było z randkowaniem Nika na portalu randkowym? Ta jego koleżanka z pracy loguje się za pierwszym razem na jego istniejące już tam konto, czy dopiero samodzielnie je rejestruje, podszywając się już wtedy pod niego?

organogold

Loguje się na istniejące konto, wcześniej było pokazane ze konto było założone już 2 lata temu więc fakt, że z kimś pisał był prawdziwy

oaidolem

ok, tak przypuszczałam, ale nie byłam pewna, gdyż w pewnym momencie te wszystkie jego internetowe znajomości okazały się fejkowe, więc i tu miałam wątpliwości.

ocenił(a) serial na 7
organogold

Wlasnie o to chcialam zapytac. Wiec koniec z koncow, to Nick zaczal jakis skok w bok, do niczego ie doszlo ale jednak, cos w malzenstwie nie szlo. Zreszta u nich te dwa lata to jakos krotkie byly.

azlotko

Wyglądało na to, że początek nowej pracy Nicka (2 lata wcześniej) pokrył się z założeniem konta na portalu randkowym (2 lata wcześniej). Starsza pani zalogowała się na istniejące konto.

ocenił(a) serial na 10
VictoryDay

Tam poza tym były jakieś wątki z zamykaniem kilku kont. A z tego co ja wyobserwowałam, to nie oceniłabym że pisała z tymi kobietami na różnych profilach. Serial zaskakiwał mnie na każdym kroku. I niezwykłe podziwiałam hard ducha u siostry Nicka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones