PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848394}

Co kryją jej oczy

Behind Her Eyes
7,1 27 197
ocen
7,1 10 1 27197
Co kryją jej oczy
powrót do forum serialu Co kryją jej oczy

Przepraszam wszystkie Panie ale lektor mi nie pasuje. To nie gra, jakoś się nie klei, może wina Pani która czyta, może źle dobrana. Źle się to ogląda. Czy są jakieś Panie które mają podobne odczucia?

hopkins_filmweb

Jak nie sprzątam i nie pracuję (robię rękodzieło) to z napisami oglądam.

dril3

Lektor był moim zdaniem właśnie słaby Ale potem jakoś się przyzwyczaiłam

dril3

Filmy z lektorem to niech sobie dzieci oglądają co nie umieją czytać po cholerę Ci lektor ?

krychakon

Lektory są po to, żeby oglądać sprzątając, gotując albo układając puzzle, a się nie zna wystarczająco oryginału. Ja z napisów angielskich umiem wszystko od 3 lat, ze sluchu nic.

ocenił(a) serial na 9
dril3

Niestety..ta pani lektor to dramat...nie da się ..ja oglądam z napisami ;)

dril3

Mi też przeszkadza. Czyta bardzo mechanicznie i przez to to brzmi bardzo sztucznie.

dril3

Polecam naukę języka angielskiego i oglądanie w oryginale.

Przydatny w życiu język a do tego pozwala wychwycić wszystkie niuanse dialogów.

ocenił(a) serial na 7
dril3

Zgadzam sie. Ogladalam serial z lektorem i cierpialam.

ocenił(a) serial na 6
dril3

Bardzo lubię tą panią jako lektora, ale niestety nie w takich gatunkach filmowych..

dril3

A co tu ma do rzeczy feminizm? Mizoginem nie jesteś. Chyba że jesteś ;)

ocenił(a) serial na 4
dril3

Po chwili też włączyłam napisy-lektor porażka.Film trzymał w napięciu puki nie zobaczyłam durnowatego zakończenia.....taka fantastyka mi tu nie pasowała. Załamałam się zakończeniem....no cóż...

ocenił(a) serial na 8
dril3

Ja czułam się jakbym oglądała program na TLC a nie serial na Netflixie

ocenił(a) serial na 6
dril3

ja w ogóle nie lubię kobiet lektorek :) jeśli chodzi o ten serial, jak tylko usłyszałam, ze tłumaczy go ta pani od razu przełączyłam na napisy. nie ma to nic wspólnego czy ktoś jest feministką czy nie ;)

ocenił(a) serial na 6
dril3

Ja nawet nie zauważyłam, że jest tam lektorka.

ocenił(a) serial na 6
Solniczek

Swoją drogą jest to serial z dużą ilością kwestii kobiet, więc kobiecy lektor nawet bardzo pasuje.

ocenił(a) serial na 10
Solniczek

Już myślałam, że tylko ja tak miałam, dosłownie na trzecim odcinku zorientowałam się że lektorem jest lektorka. I tak jak piszesz, pewnie to dlatego że to głównie kobiety w tym filmie mówiły. Jestem załamana, że tyle osób tutaj mówi, że nie odpowiada im głos kobiety. Mam nadzieję, że w końcu będzie więcej lektorek w filmach i serialach i nasze ,,przyzwyczajenia" pójdą w niepamięć :)

ocenił(a) serial na 7
dril3

Zgadzam się i obawiam się, że damski głos nie nadaje się wcale na lektora. Męskiego głosu właściwie nie słyszę, jest neutralny. Damski słyszałm ciągle i ciągle miałam dyskomfort. A serial był całkiem całkiem, ale nie z tym głosem.

ocenił(a) serial na 7
dril3

Ja tę lektorkę lubię. Miła odmiana po wyłącznie męskich głosach od niepamiętnych czasów (oczywiście z wyjątkiem Krystyny Czubówny :)

ocenił(a) serial na 4
dril3

Tak, ta lektorka jest fatalna. Brzmi jak przesadnie entuzjastyczny syntezator mowy. Feminizm nie ma tu nic do rzeczy. Ogólnie netflix bardzo często wybiera lektorów, których nie mogę słuchać. Może to kwestia oszczędności.

ocenił(a) serial na 10
JoasiaAsia

To kwestia gustu a o tym się nie dyskutuje, ja na trzecim odcinku zorientowałam się, że to głos kobiety.

ocenił(a) serial na 4
Barbara_Ramza

A w ciągu dwóch pierwszych odcinków myślałaś, że to głos męski...?

ocenił(a) serial na 10
JoasiaAsia

A czemu niby miałabym tak myśleć? Doszukujesz się w mojej wypowiedzi nie wiadomo czego... Jak oglądam film, czy serial skupiam się na filmie lub serialu , a tu widzę większość od pierwszych sekund nie mogła znieść tego że to lektorka :D Ja dopiero podczas oglądania trzeciego odcinka miałam taką myśl ,,o kurde przecież to kobieta mówi" co zresztą bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło bo po pierwsze nie popadłam w stereotypy, że lektorem może być tylko facet, a po drugie bardzo fajnie, że możemy słyszeć lektorki :)

ocenił(a) serial na 6
dril3

Ta lektor czyta tak infantylną intonacją, że film traci na powadze. Mam wrażenie, że to coś dla dzieci a przynajmniej dla kilkuletnich dziewczątek a nie film dla dorosłych.

ocenił(a) serial na 2
dril3

To jest syntezator mowy!!! Co za koszmar!!:(( jest gdzies w necie wersja bez lektora?? Dajcie znac

dril3

Oj mi tez lektor nie przypadł do gustu...

dril3

Wszystkie filmy i seriale oglądam z napisami, lepsza ścieżka dźwiękowa i słychać akcent aktorów!

dril3

Cóż, warto uczyć się języków… Ogólnie świat jest wtedy ciekawszy i piękniejszy ;) Anglo- i hiszpańsko- języczne filmy oglądam w oryginale, inne z napisami. Inaczej bardzo dużo się traci z filmu., lektor to profanacja.

ocenił(a) serial na 10
dril3

Nie miałam ani przez chwilę takiego odczucia, zwłaszcza, że zorientowałam się na trzecim odcinku, że lektorem jest lektorka. Nie wiem skąd tyle poparcia pod tym komentarzem, ale jeśli przez dziesięciolecia to tylko faceci byli lektorami to mamy już wypaczenia w tym kierunku. Ja się bardzo cieszę, że to był kobiecy głos, grały w nim głównie dwie bohaterki, więc lektorka bardzo na plus!

ocenił(a) serial na 10
dril3

Jeszcze jedna refleksja mnie naszła, w Mr Robocie lektor od samego początku sprawiał, że miałam ochotę wyłączyć ten serial, nawet mąż jak słyszał co oglądam mówił ,,o nie znów ten beznadziejny lektor", ale o tym ani jednej wzmianki nie zalazłam w komentarzach pod tym serialem, a tu wystarczyło, że kobieta była lektorką i już wysypał się hejt, że kobiety nie nadają się na lektorki. Ludzie co z wami...

ocenił(a) serial na 7
Barbara_Ramza

Mi lektor w "Mr Robot" nie przeszkadzał, a nawet trochę bawił. Nawet wziąłem sobie tekst do użytku w życiu codziennym "Mogę ty być. Nie kupiłeś plaży" z dokładnie taką intonacją, jak wypowiedział to lektor ;)

ocenił(a) serial na 7
dril3

Kurcze… a ja nawet nie zwróciłam uwagi ze lektor był damski :) wobec tego można uznać ze mi pasowało

dril3

nie zdawałem sobie sprawy, że ktoś jeszcze ogląda z lektorem cokolwiek xd

dril3

Właśnie skończyłam tę drogę przez mękę. Serial fajny, twistu się nie spodziewałam, ale lektorka okropna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones