Cobra Kai
powrót do forum 4 sezonu

4 sezon zaniża poziom

ocenił(a) serial na 8

Przy poprzednich tak się nie wynudziłem jak podczas tego ostatniego. Oglądając niektóre sceny,rozmowy,rozterki bohaterów miałem wrażenie, że to już było.
Jedynie ostatnie 3 odcinki zaciekawiły mnie.
Jak dla mnie to trochę rozwlekanie na siłę

ocenił(a) serial na 10
Posesivo

Też niestety muszę się zgodzić. Trochę mnie rozczarowały te życiowe rozterki bohaterów, jak np. Miguela po co walczy, a wcześniej jeszcze rozterki Hawka. Czegoś mi zabrakło, niestety nie jestem w stanie powiedzieć czego.

ocenił(a) serial na 7
Tango92

Po prostu czuć, że skończyły im się pomysły i rozwlekają to z coraz większym trudem. Powinni ten serial zmieścić w maks trzech seriach. Czwarta już ewidentnie zalatuje nieświeżością.

użytkownik usunięty
Tango92

Mi brakowało dalszego rozwoju postaci. Zamiast to zrobić to niektórzy albo stoją w miejscu z rozwojem albo się uwsteczniają.

użytkownik usunięty
Posesivo

To prawda, miałam podobnie przy seansie. O dziwo nawet nie wciągnęło mnie na tyle aby od razu włączać kolejny odcinek, nie było tego napięcia.

Posesivo

Potwierdzam. Ile w koło macieja można zataczać koło wokół tego samego schematu zdarzeń. Wiadomo że czasami chciało by sie więcej i więcej, ale wydaje mi się że często zapomina sie o tym że czasami mniej znaczy więcej i rodzą sie takie tasiemce. Wydaje mi sie że beda to ciągnęli, podobnie jak z Ash vs Evil Dead aż oglądalność spadnie do poziomu "0". Czasami lepiej zakończyć cos wcześniej i pozostawić mile wspomnienia aniżeli jechać dla picu.

skyter

max 2 sezony, tyle powinno być i ładnie zakończyć temat.

skyter

Raczej rozciągają jak the walking dead. Tam też po odejściu głównego bohatera dalej ciągną ta nudna sage. Co do cobra Kai dwa pierwsze sezony świetne.kazda z postaci miała swoj charakter i szli w dobra strone.niestety od 3 sezonu coś się zepsuło i postacie zrobiły się jakieś mdłe.plus nadwagą Miguela

ocenił(a) serial na 10
majki092

dokladnie. powinni zrobic max 3 sezony i napakowac tam cala akcje i wszystkich bohaterow ktorych mogoli sciagnac zamiast zapowiadac kolejna nowa/stara postac co sezon

pinang

Z jednej strony fajnie że będzie więcej ale idą w złym kierunku według mnie.mogliby zamiast iść w stronę poszukiwań ojca diaza to wprowadzić turniej karate na cały kraj lub jakieś mistrzostwa swiata i przygotowania do nich oraz ich codzienne problemy.a tak powoli robi się nam z tego serial sensacyjny

ocenił(a) serial na 10
majki092

dokladnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones