PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792257}
6,3 4 619
ocen
6,3 10 1 4619
Collateral
powrót do forum serialu Collateral

Szału nie ma...

ocenił(a) serial na 6

Biorąc pod uwagę obsadę i kooperację z BBC spodziewałam się czegoś lepszego. Moim zdaniem to serial z tezą, nadmiernie umoralniający, poprawny do bólu. Czarne i białe role rozdane niezwykle jednoznacznie.Odhaczone wszystkie "poprawne" wątki, które powinny pojawić się we współczesnym serialu. Poczułam się jak w szkole. Uwielbiam Mulligan, ale tutaj troszkę zawiodła, a może rola była zbyt sztuczna. Kobieta w 6 miesiącu ciąży nie śpiąca dwie doby, żeby tylko dopaść złoczyńców....Poprawny brak protestu ze strony jej partnera życiowego. "Jej brzuch, jej sprawa". Aż ęby bolą, od tego tłumaczenia, jaka postawa jest właściwa. Mmo wszystko ze względu na grę aktorską daję 6.

ocenił(a) serial na 5
janee

Nie sposób się nie zgodzić. Scenariusz dodatkowo jest jakiś taki zerojedynkowy. Śledztwo rozstrzyga się w 10 minut. Wszyscy świadkowie zeznają wszystko od razu, mimo, że są w zasadzie sami zamieszani w intrygę. Wszyscy bohaterowie są ze sobą powiązani jak w telenoweli - w pewnym momencie miałem wrażenie, że w tym mieście żyje tylko z 15 osób, bo wszystko się przydarzało tej wąskiej grupie ludzi.
Na tle skandynawskich kryminałów to jakiś cukierkowy, niezbyt realistyczny moralitet, choć do końca nie wiem, co wyniosłem z tego serialu.
Z pozytywów - zaczął się nieźle.

ocenił(a) serial na 7
pgup

Może zbyt surowo,ale z drugiej strony dużo się nie dzieje i nie ma zwrotów akcji,jak w książkach J.Deavera ale ostatni odcinek nawet trzymał w napięciu pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones