Colony (2016-2018)
Colony: Sezon 3 Colony Sezon 3, Odcinek 3
Odcinek Colony (2016-2018)

Sierra Maestra

42m
7,5 112
ocen
7,5 10 1 112
Colony
powrót do forum s3e3

s03e03

ocenił(a) serial na 8

Rozmowa z klikiem była ciekawa aż szkoda, że tak szybko została zakończona jednakże co może mieć klik mówiąc, że ludzie są sojusznikami. Patrząc na poprzednie odcinki nasuwa mi się jedno iż rządzący światem dogadali się z klikami odnośnie pomocy tylko ciężko byłoby normalnie ludzkość trzymać w ryzach aby nie było zamieszek itd. spowodowanych obcymi, rynki finansowe też pewnie by się załamały raptownie niszcząc całą gospodarkę, więc utworzyli kolonie mniejsze skupiska łatwiej kontrolować i nimi zarządzać a przy okazji można przymusowo wykorzystywać ludzi do budowy linii obronnej. Ciekawe tylko czy Ci obcy, których kliki się boją rzeczywiście zniszczyliby ludzkość a może by jej pomogli i wybiliby kliki.

Chętnie wysłucham innych spostrzeżeń

ocenił(a) serial na 4
Seblo7

Też uważam, że to ludzkość jest wrogiem. Wykorzystali sojusz z Klikami, żeby wprowadzić NWO (według którego możni tego świata chcą redukcji ludzkości i całkowitej kontroli). Trochę dziwi mnie brak radioaktywności od Klika, przecież w poprzednim sezonie przez to parę ludzi umarło.
A co do kolejnej obcej rasy. Cóż wiemy tylko, że są organiczni i tyle, więc ciężko spekulować coś więcej.

ocenił(a) serial na 8
Daroo_3

Również zauważyłem tą radioaktywność a raczej jej brak najprędzej producentom nie chciało się motać z tym. Cały czas czekam aby poznać kolejną obcą rasę

ocenił(a) serial na 4
Seblo7

Mi ten motyw tak o się podoba, bo był w innym serialu. Ogólnie Colony coraz bardziej zaczyna przypominać Falling Sky...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones