PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=512751}

Community

7,5 19 069
ocen
7,5 10 1 19069
7,9 9
ocen krytyków
Community
powrót do forum serialu Community

Mam nadzieję że kolejny sezon będzie równie dobry jak pierwszy

użytkownik usunięty
suczkirarara

Ja również :D Jeśli poziom serialu nie spadnie, to będzie super. Nie rozumiem dlaczego tak dobry serial nie stał się jeszcze takim hitem jak inne nowości np. Glee albo Modern Family :( Community jest strasznie niedocenione :(

Ps. Już nie moge się doczekać jak rozwiąże się ten miłosny czworokąt ;) Nie będe spoilerować, więc nie moge więcej napisać :D

ocenił(a) serial na 8

Ale popatrz z drugiej strony - niedocenione seriale nie przeobrażą się w kicz dla mas, który wszyscy znają, lubią i oglądają z lektorem na tvp1. Gleemania już trwa, zaraz (albo już, nie jestem pewna) wszędzie pojawią się zeszyty, pióra, długopisy gumki z wizerunkami aktorów. No, ale racja, oby tylko nie skasowali Community, jeśli oglądalność byłaby słaba w Stanach.

użytkownik usunięty
carols

Nie spojrzałam na to z tej strony :D Dzięki za uwage. Masz racje, Gleemania staje się coraz bardziesz powszechna. Na początku uwielbiałam Glee, a teraz mnie po prostu irytuje. Kiedy telewizja Polska pokaże Glee, to stanie się nie do zniesienia. Strasznie mnie oburzyły tegoroczne nominacje do Emmy. Rozumiem Jane Lynch, bo jest świetna, ale nominacja dla Lei Michelle i Morrisona? To już przesada. Niech Community pozostanie w cieniu, tylko zeby powstawały nowe sezony :)

ocenił(a) serial na 8

Dokładnie, Lynch zasłużenie nominowano, reszta niczym się nie wyróżnia. Też jakoś nie czekam z napięciem na następny sezon Glee, takie ckliwe i słodkie się zrobiło. A i House moim zdaniem stracił przez to notoryczne wałkowanie przez wszystkie polskie stacje.

użytkownik usunięty
carols

Co prawda nie oglądam Housa, ale wiem cze to dobry serial, i niedobrze mi się robi jak na co drugiej stronie widze reklame tego serialu :/ Housomania też panuje w Polsce, i to od paru dobrych lat. Jak serial jest za bardzo reklamowany to ma się go po jakimś czasie dość...

ocenił(a) serial na 8

Dlatego jakoś nigdy się bardziej nie wzięłam za LOSTów czy inne Prison Breaki. Ale żałuję, że nie mam z kolei tych lepszych kanałów, z naprawdę ciekawymi nowościami, jak FOX Life, AXN, Hallmark czy BBC Entertainment.

użytkownik usunięty
carols

Ja widziałam tylko 4 pierwsze odcinki Lost, i troszke mnie znudziło. Mam wszystkie te kanały typu HBO, AXN, Fox Life i całą reszte, ale praktycznie nie oglądam telewizji. Wszystkie seriale oglądam na komputerze, a nowych tytułów szukam w sieci.

ocenił(a) serial na 8

Ja nie mam wyjścia, jak tylko oglądać na komputerze. Ale to żadna wada. A internet jest pełen nowych, naprawdę ciekawych seriali. Słyszałaś może o The Good Wife? Jak dla mnie świetny. PS Muszę spytać - oglądałaś może któryś z programów Gordona Ramsaya? Ja ostatnio zaczęłam, a że nigdzie nie ma napisów to oglądam bez. Bardzo łatwo się przyswaja, nie musisz się zastanawiać nad wszystkimi odniesieniami, jak to jest w serialach.

użytkownik usunięty
carols

O Good Wife, jak najbardzeij słyszałam. Jest nawet na mojej liście serialów do obejżenia :)
A pare lat temu oglądałam Hell`s Kitchen z Ramseyem. Bardzo pozytywny program :)

ocenił(a) serial na 8

The Good Wife naprawdę warto obejrzeć, pochłonęłam ten serial w ciągu około trzech dni. A z programów Gordona koniecznie zerknij na The F Word! Trochę krzyku w restauracji, trochę gwiazd, trochę rodziny Ramsaya. Naprawdę fajna kombinacja :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones