PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=512751}

Community

7,5 19 067
ocen
7,5 10 1 19067
7,9 9
ocen krytyków
Community
powrót do forum serialu Community

Świetny odcinek, co tu dużo mówić. Chyba po raz pierwszy w tym sezonie odcinek mi się tak bardzo podobał, że spokojnie mógłbym go przyrównać do tych jednych z lepszych odcinków pierwszych sezonów. Jednak odcinek o paintballu to klasa sama w sobie nawet przy sezonie 6 :D Pal licho, że mało było Changa - spisał się w pierwszych minutach xp

ocenił(a) serial na 9
matiiii

prawda, świetny odcinek i wreszcie zmienili opening który teraz wygląda słabo bez dwójki aktorów, świetny powrót drugoplanowych postaci nawet myślałem, że odcinek będzie się skupiał na nich. szkoda, że Silver Ballz okazał się całą grupą nie jednym człowiekiem, a akcja dziekana w windzie najlepsza chyba z 5 razy ją oglądałem. wiele świetnych żartów oraz scen z innych filmów. najlepszy odcinek w sezonie. kiedyś pisałem, że jeśli powstałby film (Six Seasons and A Movie) to byłby o paintballu i właśnie taki on by był. :D
a i fajnie, że nie odpuszczają gry "czyje mam uszy". :)

(dobrze, że obejrzałem w 1080p)

nieznajomy43

A ja mam pytanie bardziej muzyczne. Wie ktoś może, jak się nazywa piosenka z odcinka Community Studies. Przy której Mr. Chang i przebrani w damskie ciuszki Pierce i Abed tańczą na jakiejś imprezce. Piosenka kojarzy mi się troche z "Boom boom pow" Black Eyed Peace.

nieznajomy43

"a akcja dziekana w windzie najlepsza chyba z 5 razy ją oglądałem"
Haha, na samą myśl śmieje :D Normalnie Bond czy inny tego typu bohater (ostatnio widziałem to w Kapitanie Ameryce Zimowym Żołnierzu :D)

"wiele świetnych żartów oraz scen z innych filmów"
To prawda, pod tym względem aż ciężko byłoby wypisać wszystkie takie smaczki.

"Czyje mam uszy" faktycznie przewija się w tym sezonie aż miło. Najlepsze, że w odpowiednim momencie są w stanie wykrzesać to z 'dobrym smakiem', np. w tym odcinku służyła jako przykrywka dla dalszego toku wydarzeń ze spluwami :D

nieznajomy43

http://ki*oman.tv/community-2009-2011/s01e16/communication-studies

Wiesz może co to za piosenka w s01e16? Mniej więcej we fragmencie 15:25?

ocenił(a) serial na 9
christinearron

jeśli dobrze słyszę to taka "parodia" tej piosenki "The Black Eyed Peas - Boom Boom Pow" https://www.youtube.com/watch?v=4m48GqaOz90 :)

nieznajomy43

Znalazłam. To kawałek The Paparazzi Kids - Going Crazy

https://www.youtube.com/watch?v=YODNgxoF3mg

Wpada w ucho. Ale faktycznie, kiedy pierwszy raz ją usłyszałam to też wydała mi się podobna do Boom Boom Pow. Szkoda, ze tak mało znany ten kawałek.

matiiii

Film, mam nadzieję, będzie o wycieku gazu parę sezonów temu. Liczę na to, że wróci Pierce, Troy i Shirley.

ocenił(a) serial na 8
matiiii

Akcja w windzie kapitalne nawiązanie do CA Zimowego żołnierza ; D Najlepszy odcinek sezonu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones