Constantine (2014-2015)
Constantine: Sezon 1 Constantine sezon 1, odcinek 13
odcinek Constantine (2014-2015)

Waiting for the Man

7,8 509
ocen
7,8 10 1 509
Constantine
powrót do forum s1e13

s01e13

ocenił(a) serial na 8

Co myślicie o plot twistcie? Ja się osobiście nie spodziewałam. :P

ocenił(a) serial na 8
Lellandra

Ja dalej próbuję zrozumieć. Więc Manny jest zły? wtf?
Już miałam pisać, że strasznie lubię sceny z Mannym i Zed oraz Mannym i Johnem, a tu takie cuś. Tak sie nie robi :(

ocenił(a) serial na 8
Agness_92

No na to wychodzi. Też go lubiłam. xd Na początku myślałam, że tylko pogoni Papę, a tu taki zonk. Chyba, że powiedział to tylko dlatego, żeby faktycznie zostawił Johna w spokoju, ale wątpię...

Lellandra

Ja jednak uważam że powiedział to żeby Papa zostawił Johna w spokoju. Bo gdyby było inaczej, to nie byłoby kontrakty na zabicie Johna.

ocenił(a) serial na 6
Lellandra

Przepraszam za wyrażenie, ale to taki plot twist z dupy wzięty. Rozczarował mnie ten odcinek. Słaby finał sezonu, a jeśli rzeczywiście okaże się, że serial zostanie anulowany, to w ogóle słaby koniec serialu, nie będzie mi żal.

ocenił(a) serial na 5
Divine

3 ostatnie odcinki bardzo średnie, reszta też wcale nie lepsza, serial raczej będzie anulowany i smutny nie będę z tego powodu, bo nie mieli pomysłów

ocenił(a) serial na 10
Divine

Na tej stacji został anulowany ale ... http://www.filmweb.pl/news/Czy+%22Constantine%22+zmieni+stację-109678

Nadchodzi czas "Hellblazera" :D

ocenił(a) serial na 7
Lellandra

Odcinek dość nudny prawie do końca. Twistu się w ogóle nie spodziewałem. Totalne zaskoczenie. Też lubię sceny, w których Manny rozmawia z Zed i Johnem. Cały odcinek układałem w głowie pod powstanie Spectre'a, a tu jednak nie, nie w tym sezonie, potem myślałem, że twistem będzie śmierć Johna i ocknięcie się w piekle, zwłaszcza po strzale w głowę, od Papy, a tu też nie.
Serial tym odcinkiem nie zyska popularności. Ogólnie ciekawie się zapowiada 2 sezon, choć nie ma nawet 50% pewności, że w ogóle powstanie. W nim przed nami Swamp Thing, Spectre i walka otwarta z Brucheria. Mogłoby być ciekawie.

ocenił(a) serial na 8
Lordnar

Też uważam, że mogłoby być ciekawie gdyby się serial rozkręcił. Jak dla mnie ma to potencjał.

ocenił(a) serial na 8
Lordnar

W którym odcinku było nawiązanie do swamp thinga. Musiałem je przeoczyć :/

ocenił(a) serial na 7
DarkSun94

W odcinku, w którym akcja działa się w szkole, gdzie uczy Richie. Nie pamiętam już dokładnie, co było nawiązaniem do tej postaci, ale jest tam jakiś Easter Egg, potem twórcy zostali zapytani, czy zamierzają jakoś pokazać tą postać, na co odpowiedzieli, że w tym sezonie nie ma na to szans, ale nie wykluczają tego w sezonie 2, o ile powstanie.

ocenił(a) serial na 7
DarkSun94

Jest napis w biurze Richiego, który mówi "send to Alec Holland". Ciężko go wyłapać.

ocenił(a) serial na 8
Lordnar

Dzięki :D

ocenił(a) serial na 7
Lellandra

Czy możesz powiedzieć gdzie oglądałaś odcinek? Bo niestety tam gdzie ja zazwyczaj oglądam, napisy nie są zgrane z dialogami co jest irytujące

ocenił(a) serial na 8
amirta21

Ja ściągnęłam odcinek i oglądałam bez napisów bo jeszcze nie było niestety. Teraz już widzę, że są po polsku nawet na napi projekt.

ocenił(a) serial na 7
Lellandra

Dzięki za odpowiedź. Na szczęście na i i t v naprawiono napisy i mogłam spokojnie obejrzeć odcinek. Następnym razem chyba będę musiała uzbroić się w cierpliwość :)

Niezły manewr z Mannym..

Lellandra

Jednego jestem pewien, tak nie powinien się kończyć żaden serial. Sam odcinek dość leniwy choć w pewnych scenach trzymał w napięciu. To całość jakoś mało interesująca. Co do końcówki to myślę że Manny nie jest czarnym charakterem, chociaż mało już mnie to obchodzi. Jak skasują to trudno i nie będę z tego powodu płakał.

Całość ze średniej wyszła mi na 3,7/6

ocenił(a) serial na 8
patryks83

Chyba został nam jeszcze jeden odcinek. Mam nadzieję, że stanie się coś ciekawego.

ocenił(a) serial na 5
Lellandra

Najlepsza to była ta ruda nastolatka, co chciała wziąć ślub z nieznajomym oblechem:).Nie zdziwił bym się, gdyby była opóźniona w rozwoju, lub gdyby ją porwał.Nie wiem może nastolatki w USA, mają IQ mniejsze od szympansa?

ocenił(a) serial na 7
Lellandra

Many na końcu - like a boss :p
Nieźle :D

ocenił(a) serial na 10
Rozgdz

Gary miał też niezły występ :D (truposz który ostrzegł Johna o nagrodzie)

Lellandra

Mi się wydaje ze od początku tak miało być ..po prostu nadszedł czas ...mamon czy jak mu tam antychryst - przygotował armię i potrzebował każdego demona do walki w związku z czym jego adiutant Many otrzymał misję ściągnięcia wszystkich demonów z powrotem do piekła ...a John będzie tym który nieświadomie otworzy bramy piekła na inwazje na ziemie :] i dlatego nie może ..jeszcze zginąć - pewnie jak zwykle pójdzie o to co było w filmie syn będzie chciał własnego królestwa ..ojciec będzie chciał nie podzielnie rządzić w piekle i nie narażać się za nadto Bogu by dalej sobie spokojnie egzystować w piekle stąd inf od Celldeli o tym że zdradzi go ktoś ..komu ufał i kogo cenił ....uważał za przyjaciela - diabeł będzie chciał jego śmierci ...a Manny będzie go bronił póki go nie wykorzysta. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
Lellandra

Ciekawa niespodzianka. Nasuwa pytanie czy Many jest zły czy też po prostu lojalny wobec swego Stwórcy który coś tam kombinuje z brujeria ;)

Lellandra

Odcinek taki sobie, w sumie obejrzałem z nadzieją, że finał okaże się świetny.. Co do plot twistu: spodziewałem się, spodziewałem, te oczy Manego były wyznacznikiem jakości zła (no proszę, aniołowi dali takie złowieszcze kontakty? xP) Pół żartem pół serio. Może to i nawet lepiej, że skończył się na s1, i tak bym porzucił ten serial po zakończeniu emisji sezonu.

ocenił(a) serial na 7
matiiii

Jeszcze się niezupełnie skończył ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones