PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=545432}
7,3 14
ocen
7,3 10 1 14
Corazón Rebelde
powrót do forum serialu Corazón Rebelde

Która wersja Rebelde podobała wam się najbardziej? Argentyński orginał - Rebelde Way, meksykańskie Rebelde, portugalskie Rebelde Way, czy chilijskie Corazon Rebelde? Mnie najbardziej przypadło do gustu to ostanie, a juz najbardziej para Martina/Pablo i Augusto, czyli aktor grający Pabla. Podobał mi się. A wam?

Czarodziejkazksiezyca_2

Augusto jest boski i "S.O.S. Corazon Rebelde" też. Uwielbiam tą wersję, ale meksykańskie Rebelde też jest super. I jest inne. więc obie wersje maja w sobie coś fajnego.

ocenił(a) serial na 9
Czarodziejkazksiezyca_2

Ja pozostanę wierna meksykańskiej wersji, wbili się do mojego serca na zawsze <3
Choć wersje chilijska i argentyńska też są suuuuper... mi ogólnie w każdej wersji jakoś najbardziej do gustu przypadały pary Diego & Roberta, Martina & Pablo, Marizza & Pablo
A co do wersji portugalskiej to widziałam zaledwie kilka odcinków, ale niestety portugalski to zupełnie co innego niż hiszpański, więc nie oglądałam dalej, bo barierą był właśnie język...ale trzy wcześniejsze wersje podobały mi się bardzooo ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones