81 odcinków
7,2 13
ocen
7,2 10 13
5
chce zobaczyć
{"type":"film","id":545432,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Coraz%C3%B3n+Rebelde-2009-545432/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Corazón Rebelde
 • Czarodziejkazksiezyca_2 ocenił(a) ten serial na: 10

  Która wersja Rebelde podobała wam się najbardziej? Argentyński orginał - Rebelde Way, meksykańskie Rebelde, portugalskie Rebelde Way, czy chilijskie Corazon Rebelde? Mnie najbardziej przypadło do gustu to ostanie, a juz najbardziej para Martina/Pablo i Augusto, czyli aktor grający Pabla. Podobał mi się. A wam?

 • Czarodziejkazksiezyca_2 Augusto jest boski i "S.O.S. Corazon Rebelde" też. Uwielbiam tą wersję, ale meksykańskie Rebelde też jest super. I jest inne. więc obie wersje maja w sobie coś fajnego.

 • Ardillita ocenił(a) ten serial na: 9

  Czarodziejkazksiezyca_2 Ja pozostanę wierna meksykańskiej wersji, wbili się do mojego serca na zawsze <3
  Choć wersje chilijska i argentyńska też są suuuuper... mi ogólnie w każdej wersji jakoś najbardziej do gustu przypadały pary Diego & Roberta, Martina & Pablo, Marizza & Pablo
  A co do wersji portugalskiej to widziałam zaledwie kilka odcinków, ale niestety portugalski to zupełnie co innego niż hiszpański, więc nie oglądałam dalej, bo barierą był właśnie język...ale trzy wcześniejsze wersje podobały mi się bardzooo ;)