PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783794}

Cormoran Strike

Strike
7,1 4 624
oceny
7,1 10 1 4624
7,0 2
oceny krytyków
Cormoran Strike
powrót do forum serialu Cormoran Strike

Czy jeszcze kogoś zirytował/zdenerwował fakt, że Robin wyszła za Matta? Myślałam, że po tym co jej zrobił zerwą a ona będzie z Cormoranem :/

RickaBlood

Niestety to by było za łatwe. Liczmy, że w kolejnej książce/ach rozwiedzie się z Mattem. ;)
Wiadomo, że kazdy widz lub czytelnik chciałby stworzyć parę z Cormorana i Robin. Mają wspólne cele i mimo różnic podziwiają się nawzajem. Aczkolwiek jako para przyjaciół byli bardzo dobrzy i mogłoby to tak zostać, gdyby nie akcja z Mattem i jego przyjaciółką. (Nie wiem jak to było w książce bo jeszcze nie dotarłam do tego fragmentu), ale w serialu to bardzo wpłynęło na ich związek. Wczesniej przeszkadzała mu bliska relacja Robin z szefem i jej praca. Ale byli ze sobą kilkanascie lat, taka szkolna milosc i to mogło być dobre. Mieli jakieś niesnaski miedzy sobą i nie raz czuć było, że Robin zwraca się ku szefowi. Ale kto nie ma takich problemów? Jednak sytuacja jaka się wydarzyła w serialu bardzo uszkodziła związek Robin z Matthew. Rozumialabym przesunięcie ślubu, ale nie to.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones