PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833784}

Crash Landing on You

Sa-rang-eui Bul-sa-chak
8,3 4 455
ocen
8,3 10 1 4455
Crash Landing on You
powrót do forum serialu Crash Landing on You

Mam pytanie wie ktoś może czy powstanie drugi sezon ?? Albo czy tylko 16 odc będzie w 1sez

użytkownik usunięty
MIKE_68

Jak na razie cisza o 2 sezonie, ale... drama przebiła oglądalnością wszystkie inne dramy kiedykolwiek puszczane przez tvN, do tego doszedł spory sukces międzynarodowy, więc kto wie...
Odcinków jest 16 + trzy specjalne ze stycznia.

Ale te specjalne to fabuła normalnie się łączy czy o co w nich chodzi i, gdzie je oglądne

użytkownik usunięty
MIKE_68

te trzy to tzw Behind the Scenes. mysle że gdzies na YT chyba będa

A czyli to coś w stylu kulis a nie fabuły a informacji o odc 17 albo 2sezonie nie ma żadnych ?

użytkownik usunięty
Mike_Padre

Tak, to coś właśnie takiego.
Na razie nie wiadomo nic o kontynuacji, ale nie wykluczone, że takowa będzie z racji popularności, jaką zdobył serial — tym bardziej że obecnie ma miejsce dyskusja na ten temat w sieci.

https://thedigitalwise.com/2020/02/20/crash-landing-on-you-will-you-have-a-seaso n-2-on-netflix/
https://www.thecinemaholic.com/crash-landing-on-you-season-2/

ocenił(a) serial na 9

Na azjatyckich portalach żalą się, że nie będzie kontynuacji. Uwierzyłam im.

myorke

Wątpię by była kontynuacja bo właściwie wszystko jest jasne. Koniec jest jednoznaczny. Raczej liczę na to ze para głównych bohaterów zagra jeszcze w jakiejś innej dramie razem. Świetnie razem wyglądają.

ocenił(a) serial na 9
patty2_p

Grali razem już w filmie The Negotiation, dwa lata przed tym serialem :) fajny kontrast miedzy rolami

kasia010_fw

O dzięki za informacje. Poszukam tego filmu.

patty2_p

Koreańskie romanse są jedno sezonowe! Nie będzie kontynuacji! Kto śledzi koreańskie produkcje ten wie!

Hagenooo

Przecież właśnie to napisałam .

ocenił(a) serial na 10
Hagenooo

Tak, to drugi tak piękny serial koreański który obejrzałam i mają jeden sezon. Za to odcinków jest sporo oraz są długie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones