PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104402}

Cudowna podróż

Nils no fushigi na tabi
7,9 651
ocen
7,9 10 1 651
Cudowna podróż
powrót do forum serialu Cudowna podróż

Wie ktoś gdzie można ja obejrzeć albo zdobyć na dvd w polskiej wersji językowej?

markom65

i jak tam poszukiwania? Udalo sie?
Bo ja juz ze 3 lata szukam...

ocenił(a) serial na 8
markom65

Końcówka lat 80
Wtedy to było

ocenił(a) serial na 8
giovanni50

Na pewno leciało w 1989 roku w Kinie "Tik-Taka". Można znaleźć w sieci archiwalny program TVP 1.

ocenił(a) serial na 8
markom65

Z jakieś 12 lat temu leciało to na TV4. Wiem, bo oglądałam. A teraz to może jest gdzieś na chom.i.kuj.

ocenił(a) serial na 8
markom65

Jakby ktoś był zainteresowany posiadam 4 płyty DVD na każdej 3 odcinki, niestety wersja francuska, jednak możliwość anglielskich napisów. :)

Ortodonta

Witam, nie zdobył Pan czasem wersji w polskiej wersji lektorskiej?

ocenił(a) serial na 8
Doctavis

Niestety, ciężko o takie materiały na dvd/vcd

markom65

Witam znalazł Pan gdzieś może odcinki tej bajki?

markom65

Słuchajcie podobno jest tak że aby Telewizja Polska puściła dany program na prośbę widzów wymagane jest wsparcie takiej prośby liczbą trzech tysięcy podpisów.

Jakby przejrzeć dyskusję pod kilkoma innymi serialami lub bajkami telewizyjnymi z lat 90. to można by zauważyć podobne rozczarowanie jak przy "Cudownej podróży" - "dlaczego ten film już nie jest puszczany w telewizji", "dlaczego ten film puszczony był tylko raz i ani razu go nie powtórzono?".

Pomysł mój jest następujący: a jakby tak połączyć siły i wymienić się podpisami z widzami chcącymi zobaczyć inne programy? Mówię o takich pozycjach jak: "Dzień za dniem" , "Niebezpieczna zatoka" , "Droga do Avonlea", kojarzycie jeszcze jakieś?

Medium które połączy nasze siły mogą być strony filmów na facebooku i filmwebie. Na stronie filmu na facebooku można przeprowadzić głosowania, można zebrać liczbę polubień, byłby to wstęp do zbierania podpisów.

Co myślicie?

ocenił(a) serial na 8
Doctavis

Szkoda, że nie ma starych wersji dubbingowych: "Cudowna Podróż' z lat 80 - tych, "D'artagnan i Trzej Muszkieterowie" z lat 80 - tych i "W 80 Dni Dookoła Świata z Willy Fogiem" z lat 80 - tych. Wszystkie seriale dostały nowy, gorszy dubbing z gorszymi piosenkami, itp.

ocenił(a) serial na 9
markom65

Na pewnym forum ktoś dał posta,że ma całą serię pl, na chwilę obecną na forum nie przyjmują nowych i nie ma się jak skontaktować .Szkoda bo sam tego szukam latami, a tam są ludzie którzy mają więcej unikatów z lat 80-tych

ocenił(a) serial na 9
markom65

Ewentualnie całość po niemiecku ,na y t jest lub mam też zgraną na dvd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones