PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683563}

Czarna lista

The Blacklist
7,5 22 006
ocen
7,5 10 1 22006
7,0 3
oceny krytyków
Czarna lista
powrót do forum serialu Czarna lista

To ciekawa sprawa - gdyby nie Spader to nie dało by się tego oglądać bo bez niego i jego gry aktorskiej:
1. Fabuła - taka sobie
2. Gra aktorska - raczej tragiczna
3. Klimatu - brak
Dodajesz Reddingtona - voila, nagle serial jest świetny i świeży

ocenił(a) serial na 3
celinka_95

Dawno nie przeczytałam tak zwięzłej i trafnej oceny serialu. Idealnie w punkt.
Dzięki za wpis :))

ocenił(a) serial na 9
Rajwant

JEszcze w pierwszych sezonach fajnie to było zgrane jak byl Keen. Po jego smierci serial mocno podupadł.
Obecnie chyba oglądam w dużej mierze z przyzwyczajnie.
Nadal są bardzo dobre odcinki np te z Rostowa, czy we wczesniejszych seriach np odcinek co Reddingtona porwali itd - ale to juz raczej przerywniki dosc przecietnego serialu jakim stała sie Czarna lista.

Druga rzecz to stety/niestety ale zamkniecie sie w pewnych ramach wyżej których twórcy nie umieją sie wybic.

ocenił(a) serial na 8
celinka_95

James Spader rządzi w tym serialu. Rzeczywiście serial jednego aktora. Szkoda, że tak mało samego Spadera w serialu. Na 45 min odcinka jest Go może 5 minut.

A odnośnie samego serialu, to scenarzysta jest albo geniuszem albo dawno się pogubił w fabule.

Postać Liz jest tak wkurzająca . Wydaje się, że ta postać ma jeden cel - skrzywdzić Reda. Nie fizycznie a emocjonalnie. Cokolwiek by dla niej nie zrobił i jakby nie udowodnił że mu na niej zależy, ta wbija mu kolejny nóż w plecy.

ocenił(a) serial na 8
paulinka1262

Najbardziej mnie bawi, że Keen na początku była przedstawiana jako ktoś kto ma ogromny talent do czytania ludzi… po czym wątek umarł, a ona zachowywała się coraz bardziej nieracjonalnie, brakowało jej umiejętności rozumienia intencji innych

ocenił(a) serial na 6
celinka_95

On, Mr Kaplan, Solomon. Zdecydowanie złe charaktery mają głębię w tym serialu, reszta płaska i prymitywna wręcz

celinka_95

Ja mam nieco inne zdanie, owszem liz byla dosc irytujaca ame byc mozno to wlasnie chodzilo zeby serial nie byl nudnawy do szpiku kosci lub nie powiela pewnych rzeczy?? Niemniej ja podnioslam ocene bo sezon 10 mial byc nudą a jednak mocno mnie zaskoczyl. Poza tym uwielbiam Donalda, jest specyficzny ale to dobry chlop:) Cooper zawsze elokwentny.. Moze wszyscy nie powalają ale sam klimat dla mnie jest ekstra. Dawno sie tak nie wciagnelam przez tyle czasu..

ocenił(a) serial na 3
celinka_95

Wszyscy jadą po tym filmie, a wystawiają oceny 8. Fenomen :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones