Czarna lista (2013-2023)
Czarna lista: Sezon 8 Czarna lista Sezon 8, Odcinek 21
Odcinek Czarna lista (2013-2023)

Początek

Nachalo 43m
7,8 97
ocen
7,8 10 1 97
Czarna lista
powrót do forum s8e21

No to już praktycznie pewne, że Red to Katharina Rostova. Brawa dla wszystkich, którzy sami do tego doszli już dawno temu. Wskazówki były ukryte w fabule. Najwięcej było ich w 6 sezonie w odcinku. 1, 8, 19, a największa podpowiedź była w 18. W rozmowie Doma i Reda. Pamiętam, że wtedy już byłem pewny swojej teorii.

ocenił(a) serial na 9
Kamil_Pawlik_filmweb

Jaka reakcja Kim?

ocenił(a) serial na 9
aaaldona1997

Bo niestety nie ma jeszcze odcinka na netflix a nie mogę się doczekać

aaaldona1997

kurde tez czekam na ten odcinek bardzo sie denerwuje ze nie dodali juz w niedziele na netflixa

ocenił(a) serial na 9
wavbreaker12345

Ja ciagle zaglądam , ale nic z tego

Kamil_Pawlik_filmweb

A gdzie można zobaczyć odcinek 21 bo nerflix wała jakiegoś robi. Ciągle patrzę i patrzę i nie ma.

Aleksander_Putyra

jest na netflixie

ocenił(a) serial na 9
Kamil_Pawlik_filmweb

W końcu- już obejrzane :)

Kamil_Pawlik_filmweb

Red nie jest kateriną rosołową!!!! W rozmowie z Newillem mówi o swoich początkach, że był młody pełen energi, niezaspokojony apetyt.

pawel_23

Rosołową na pewno nie, ale Rostową tak ;). Był, młody pełen energii, taka sama mogła być Katharina. Dom mówi jeszcze, że Red miał wyrzuty sumienia wobec jego planu zabicia Tatiany, ponieważ to przez niego był potrzebny ten plan. Przez niego czyli Katharine. Ilia mówił jeszcze, że Dom skłamał Elizabeth ponieważ, nie może zaakceptować prawdy. No właśnie nie może zaakceptować tego że jego córka zmieniła płeć i jest transpłciowa.

Kamil_Pawlik_filmweb

Katherina mówi Keen że nigdy jej nie zostawiła. Druga rzeczą wskazująca dla mnie ze Katherina to Red jest to że Katherina przekazywała informacje zostawiając paczkę na ławce, na tej samej gdzie Red otrzymał archiwum sikorskiego

ocenił(a) serial na 8
Kamil_Pawlik_filmweb

Gdzieś przy którymś sezonie przeszło mi to przez myśl że red jest tak naprawdę katherina później zmyliła mnie trochę osoba podająca się za jej matkę ale teraz to już pewne że rostova przejęła tożsamość swojego celu. Dokładnie potwierdza to scena na przystanku i chociażby to że w tej całej retrospekcji masza wrocila do domu po misia matka poszła ja ratować jak sama wspomniala, stąd te blizny na ciele "reda" a raczej katheriny i jak sama mówiła zawsze była blisko.

Kate1991

A co z mężem od katheriny ? Nie powiedzieli w odcinku co się z nim stało. Może to jednak on

ocenił(a) serial na 8
Kinga_G_3

W sumie nie pomyślałam o tym, też ciekawa teoria, nie wiadomo w sumie co sie z nim stalo dalej. Zastanawia mnie gdzie w takim razie jest rostova jeżeli redem okazał by się jej mąż. Powiem szczerze ze ten serial zrobił mnie już tyle razy w konia że nic mnie już chyba nie zdziwi.

Kinga_G_3

Przecież mąż to Constantin Rostov, który występował w 4 sezonie. Jemu coś szeptał Reddington i ten go uwolnił. Najpewniej powiedział ze jest Kathariną.

Kamil_Pawlik_filmweb

Moim zdaniem Red to nie Katarina. Red wiele razy powtarzał, że nigdy nie zdradził narodu, że nie jest zdrajcą a jedynie zwykłym przestępcą. Natamiast Katarina zdradziła narod biorąc udział w miedzynarodowym spisku.

Kamil_Pawlik_filmweb

zmieniła płeć i rozumiem orientację wdając się w ten romans z obecnego sezonu chociażby? :) Ogólnie zgadzam się, że najpewniej tak się to skończy sceny jak Red siedział przy rannej Elizabeth zdecydowanie pokazały, że zachowuje się jak matka. Dla mnie żenująca końcówka, żałuję, że oglądałem.

PalmerChili

Katarina była bodajże biseksualna - fakt, większość czasu spędziła z mężczyznami 'przed' ale wiemy też, że piknęło między Katariną i Kate więc był raz chłopaczek raz dziewczynka. Akurat motyw z tego sezonu z Anką nie wydaje się niemożliwy. Chyba, że fujarka nie działała ale szczerze powiedziawszy nie wiem jaki jest postęp w dzisiejszej medycynie zmiany płci.. (a z drugiej strony to serial w którym są momenty rodem z s-f więc..). Ponieważ to koprodukcja USA z Kanadą równie dobrze narracja może być genderowa: Katarina jako Red postanowiła przecież wszystko poświęcić dla swojego celu więc siłą rzeczy jako Red musiała (z czasem chciała?) flirtować z kobietami. A jeszcze dalej i tak po prawdzie: cały ten flirt był tylko po to, aby jeszcze bardziej zmylić widza przed rewelacją, jaka nastąpi później na koniec sezonu.. niestety. Dla mnie rozwiązanie tego, kim jest Red nie jest po mojej myśli i mi się osobiście nie podoba ale.. nie zmienia to faktu, że bardzo pasuje do tego, jak to przedstawiono. Ale.. wielka szkoda, bo nie tego oczekiwałem. Twórcy poszli z duchem czasu chyba.. albo chcieli zaszokować co to oni nie zrobili w serialu XXI w. (nie da się ukryć, że będzie o tym mowa bo kto słyszał o serialu z takim rozwiązaniem.. ok, inaczej: może i są niszowe produkcje adresowane do konkretnych odbiorców ale w mainstreamie czegoś takiego jeszcze nie było, raczej).

Kamil_Pawlik_filmweb

Czy coś wiadomo w sprawie odcinka 22? Czekam i dzisiaj miała być premiera na netflixie ale nic nie ma. Znowu jakieś opóźnienia.

Aleksander_Putyra

Nie ma żadnego opóźnieniem. Premiera ma być w piątek i tak zapewne będzie.

Kamil_Pawlik_filmweb

Mnie też przekonuje że Rostova przeszła operację zmiany płci i jest Reddingtonem.
Nikt tu wcześniej nie zwrócił uwagi, ale podczas sceny gdzie jest pokazana czyjaś operacja, w tle zaczyna się piosenka "It's Man's Man's World", gdzie słowa brzmią:
"This is a man's world, this is a man's world
But it wouldn't be nothing, nothing without a woman or a girl"

Czyż to nie jest ewidentne puszczenie oczka do widzów? ;)

Kamil_Pawlik_filmweb

Co tu się porobiło ??? Miałem nadzieję że ostatni odcinek wyjaśni wszystko i będzie pierwszym zakończeniem, bo było już wiadomo, że w 9 sezonie nie będzie głównej bohaterki. Drugim zakończeniem myślałem że może w 9 sezonie zrobią retrospekcje postaci REDa i całej jego otoczki. A tu taki numer.

ocenił(a) serial na 8
Aleksander_Putyra

Lamborghini Masakra myślałem że coś się wyklaruje a tu takie rzeczy Keen ginie zostają domyśły co do Kaśki i Reda no i czekanie na kolejny sezon

ocenił(a) serial na 9
Aleksander_Putyra

Przecież wyjaśnił Red to Katarina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones