Czarna lista (2013-2023)
Czarna lista: Sezon 8 Czarna lista Sezon 8, Odcinek 7
Odcinek Czarna lista (2013-2023)

Chemiczna Mary (nr 143)

Chemical Mary (no. 143) 43m
7,8 92
oceny
7,8 10 1 92
Czarna lista
powrót do forum s8e7

Odcinek nie skradł mojego serca, ale w sumie wyjaśnia przynajmniej jedną scenę (Agentka Park). Bawi mnie to jak działa Keen i bawi mnie to jak bardzo stała się podobna do Reda.
Czy ktoś wie czy 8 odcinek jest ostatnim odcinkiem? Turaj nie ma więcej informacji, a po 8 sezonach jest więcej pytań niż odpowiedzi wiec wątpię (patrząc na końcową scenę 7 odcinka), ze udałoby się to wszystko zmieścić i wyjaśnić w jednym odcinku.

ocenił(a) serial na 9
kubaazet

Na pewno nie jest to ostatni odcinek. Nastawialbym się na standardowe 20 odcinków (+/- 2 odcinki)

Odcinek też wyjaśnia, że Red na pewno nie jest ojcem Keen.

Wizard1984

Tak, przy czym ze 7 sezon został zakończony po 19 odcinkach, bo zaliczyli 3% spadku oglądalności. A teraz potwierdzone premierowo są dwa odcinki z tego co czytam na podstawie zagranicznych artykułów.
Zastanawiające bo kręcili odcinki od września 2020, a dodatkowo odcinek zatytułowany Elizabeth Keen był jako cz. 1 wiec pewnie na zakończenie sezonu będzie Elizabeth Keen cz. 2. Ale słabo ze każą czekać z każdym odcinkiem

ocenił(a) serial na 10
ocenił(a) serial na 10
i_k_2

Gdzie się podziały napisy pl? czy ktoś może wie?

kubaazet

Sezon 7 miał mniej odcinków ze względu na pandemie panującą na świecie jest to wyjaśnione pod koniec ostatniego odcinka 7 sezonu. Pierwsze dwa odcinki 8 sezonu były jakby zakończeniem 7 sezonu wiec 8 sezon jest liczony od 3 odcinka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones