PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=801006}

Czarna perła

Siyah İnci
7,6 660
ocen
7,6 10 1 660
Czarna perła
powrót do forum serialu Czarna perła

Rozkręca się! Tajemnice, spiski i niebezpieczeństwa, ciekawe co będzie dalej... Kto ogląda?

ola_grodzka1997

Oglądam w necie jest do obejrzenia z napisami. Szczerze to wolałbym, żeby Hazal była z Vuralem dla mnie Kenan to ciapa. Wiem, że Vural to świr i morderca ale przynajmniej z nim nie jest nudno.

Cherry21

Haha ciekawe, ile by wytrzymał zanim ją też by zabił... Jak można być z kimś, kto Cię zgwałcił? Najbardziej w tym wszystkim denerwuje mnie Ebru, taka z niej siostra jak nie wiem...

ocenił(a) serial na 5
Cherry21

Też mi przyszło to na myśl bo lubię wątki z wymuszanym ślubem, ale jakby bohater był normalny. Mnie zastanawia jedno. Oficjalnie od Vurala odeszła żona, więc rozumiem, że nadal jest w związku małżeńskim. To w jaki sposób on chce poślubić Hazal skoro poligamia zakazana jest w Turcji od 1926 roku?

Selena_Evrillo

*SPOJLER*
On ją zabił, więc jest wdowcem...

ocenił(a) serial na 5
ola_grodzka1997

Ja wiem. On to wie, matka wie, ale reszta nie wie. No chyba, że nie dokładne było tłumaczenie i to chodziło, że odeszła w sensie umarła a nie zostawiła go i poszła w siną dal i nikt nie ma z nią kontaktu.

Selena_Evrillo

Nie no, gdyby ktokolwiek inny wiedział, to by już siedział w więzieniu ;)

ocenił(a) serial na 7
Selena_Evrillo

Wydaje mi się, że z racji tego, że długi czas nie daje znaku życia, to można ją uznać za osobą zmarłą

ocenił(a) serial na 5
nany_06

Nie wiem jak jest w Turcji, ale u nas musi minąć 10 lat by taką osobę uznać za zmarłą. W serialu tyle nie minęło. A poza tym to trochę pokręcona sytuacja bo Hazal wyszła za mąż za swojego wuja.

Selena_Evrillo

Vural nie jest wujem Hazal. Hazal jest siostrzenicą jego pierwszej żony :)

bedzia1985

Sorki, nie siostrzenicą ale bratanicą.

ocenił(a) serial na 5
bedzia1985

To nie ważne, mąż ciotki jest wujem i na odwrót. Nie ważne z którą z nich łączą więzy krwi drugi też wchodzi do rodziny z powinowactwa.
A wracając do serialu jak ja nie znoszę tej mamuśki Melek. Z wszystkich postaci ta jest dla mnie najbardziej wkurzająca. Nawet od tych co uchodzą za "złe".

Selena_Evrillo

Ja ją lubię, jest uosobieniem matczynej miłości :)

Cherry21

Gdzie w necie można obejrzeć serial?

ocenił(a) serial na 5
Antoninaxxx

Na VOD tvp i youtubie z napisami.

ola_grodzka1997

Widziałam pierwsze dwa odcinki, a potem kilka na początku mi umknęło i mam pytanie. Dlaczego Hazel wyszła za Vurala i zostawila Kenana? Ktoś ja zmusił, zaszantażował ? ;)

princesssita

Ebru zwabiła Hazal na jacht Vurala pod pretekstem dodatkowej pracy, a on nie chciał jej wypuścić i w końcu ją zgwałcił... Halil gdy się dowiedział, chciał zabić Vurala i powiedział, że jeśli on tego nie zrobi, to Kenan na pewno, więc Hazal nie może powiedzieć mu prawdy. Zazdrosna o Kenana Ebru przekonała Hazal, że jedyny sposób na ocalenie honoru i ochronę Kenana to małżeństwo z Vuralem :(

ola_grodzka1997

Tylko że żadnego gwałtu nie było...Hazal tak myśli,a Vural nie wyprowadza jej z błędu...

Ewelina_Rozalska

Serio? To ona nie umie tego rozpoznać? Kiedy to się okaże?

ola_grodzka1997

Defne podstępem zabierze Hazal do ginekologa,żeby się przekonać czy Vural ją zgwałcił.Okaże się że Hazal jest dziewicą.Oczywiście lekarz poinformuję o tym tylko Defne.Hazal dalej będzie żyła w nieświadomości.

Ewelina_Rozalska

Biedna :(

ola_grodzka1997

Szanowne Koleżanki,

Widzę, że jesteście zaangażowane w ten serial więc proszę o pomoc w imieniu koleżanki (która mnie zamęczy bez tej wiedzy). Proszę o podpowiedz, w którym odcinku padł cytat ze strony Kenana, najprawdopodobniej cytował ojca, o treści (mniej więcej): OJCIEC MIAŁ RACJE, RAZ ZRANIONE SERCE NIGDY NIE POKOCHA.
Scena raczej nad morzem, rozmowa była z bratem albo z Azisem

Błagam :)

ocenił(a) serial na 5
my_ky

Odcinek 18.

Selena_Evrillo

cytując koleżankę:

"WSPANIAŁA KOBIETA, DZIĘKUJĘ! CUDOWNA OSOBA"

ja również dziękuję, zaznam wreszcie spokoju :)
pozdrawiamy!

ola_grodzka1997

Serial mi się podoba, choć sporo w nim absurdów.
Już nie piszę o decyzji Hazal o poślubieniu swojego "gwałciciela" (:O???), zresztą na tym opiera się cały serial, ale są inne "dziwne" wątki w tym serialu, np: ludzie Aziza porywają Gancera - nawet nie potrafią z niego wycisnąć prawdy i jeszcze przy najbliżej okazji Gancer ucieka, bo jest związany tylko jakimś sznurkiem lol
Denerwuje mnie też cała sytuacja z otruciem Irmak - nikt nie może dotrzeć do tego nagrania, a ci co wiedzą kto to zrobił (Kenan, Hazal) nie wiadomo czemu milczą i pozwalają na to, aby Ebru przebywała na wolności.
Nie wiem po co w serialu pojawia się Jale (przyjaciółka Naz), nic nie wnosi, tylko powiedziała coś, czego i tak wszyscy się domyślają, czyli, że Vural zabił Naz.
-

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones