PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=777990}

Czarne Jezioro

Svartsjön
5,9 1 227
ocen
5,9 10 1 1227
Czarne Jezioro
powrót do forum serialu Czarne Jezioro

Poleci ktoś coś podobnego? (poza Domem w Górach)

ocenił(a) serial na 7
esgal

Slasher sezon 2.

ocenił(a) serial na 7
esgal

Spróbuj pooglądać takie seriale jak: Fortitude czy Forbrydelsen. Nie są podobne tak bardzo jak Dom w górach, ale jeśli lubisz tajemnicę to Ci się spodobają. Ja w każdym razie oba polecam.

ocenił(a) serial na 7
magma9

Tak mi się jeszcze skojarzyło. Obejrzyj Safe, jest na Netflixie. Wprawdzie nie dzieje się w Skandynawii i nie jest zimno :) Jak w Fortitude, ale jest dom czy raczej osiedle i znowu tajemnica. Obrzydliwy amerykański serial (ironia), ale daje radę. Muzyka jest też ok a piosenka wprowadzająca i kończąca jest tak trafiona, że aż uszy bolą i nie można się od nich uwolnić. Jeden z niewielu seriali w jakim nie pomijałam czołówki i końcówki. Polecam Ci Safe.

ocenił(a) serial na 7
magma9

Przepraszam, Safe jest brytyjski :) Moja pomyłka jest jak najbardziej na miejscu. Nie przypomina seriali brytyjskich.

magma9

Dzięki!

ocenił(a) serial na 5
esgal

''Wyspa Harpera'' oraz ''I nie było już nikogo'' (2015), wyspa docięta od łódki, morderstwa itp ... :P

esgal

Nawiedzony dom (chyba na wzgórzu " horror i thriller, jak dla m ie mega, jest na netflix ie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones