Czarnobyl: Strefa wykluczenia
powrót do forum 1 sezonu

Po obejrzeniu pierwszych dwóch odcinków nie byłem pewny czy chcę siegnąć po kolejne. Zaryzykowałem i nie żałuję, z każdym kolejną częścią serial nabierał tempa, fabuła wciągała, a zakończenie..... powiedzieć, że zaskakujące to nic nie powiedzieć :) Jest jeszcze jeden plus - nie ma w serialu wątków, które są zwykłymi wypełniaczami czasu i nie mają żadnego wpływu na podstawę fabuły - na końcu wszystko się ciekawie zazębia.

ocenił(a) serial na 6
kinomaniak1968

Początek średni. Potem w kolejnych odcinkach robiło się coraz ciekawiej, ale finał to jedna wielka żenada. Myślałem, że jakoś sensowniej to wszystko wytłumaczą, ale niestety scenarzysta poszedł po linii najmniejszego oporu.
Nie zgodzę się też, że nie ma wypełniaczy, bo jest tego sporo.
Jak chcesz zobaczyć coś w podobnym klimacie, ale na o wiele wyższym poziomie to polecam Dark.

McGyverPL

A jest 2 sezon???

db380

Jest drugi ale nigdzie nie moge go namierzyc. Sa tez 3 odcinki 3 sezonu i na tym zakonczono , jak ktos ma namiary skad zassac to bede wdzieczny :) .

aaron_apfelbaum

Już mam cały 2 sezon niestety jest po rosyjsku ogarniam rosyjski na 3+ i powiem tylko że zdrowo namieszali. Yandex torrent tylko uwaga na wiry

aaron_apfelbaum

Już mam resztę jest i 4 film 3 sezonu ale to wywiad z aktorami

ocenił(a) serial na 8
db380

Masz z lektorem ? Gdzie można znaleźć ?

daniel_45

Nitro. To

aaron_apfelbaum

Sezon pierwszy i drugi jest już na cda premium

ocenił(a) serial na 6
aaron_apfelbaum

Na CDA sa 2 pelne sezony

ocenił(a) serial na 6
db380

5 lutego będzie na cda.

McGyverPL

O jeszcze lepiej dzięki

ocenił(a) serial na 7
McGyverPL

Super bo też chcę obejrzeć kolejne odcinki.

ocenił(a) serial na 8
McGyverPL

Super !!!! Dzięki za info!!!!

McGyverPL

Będzie lektor ? :)

ocenił(a) serial na 6
McGyverPL

no to miodzio !!!

ocenił(a) serial na 6
kinomaniak1968

Właśnie dwa pierwsze odcinki najlepsze im dalej tym coraz gorzej!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones