Czarnobyl (2019)
2019 Czarnobyl 2019, Odcinek 2
Odcinek Czarnobyl (2019)

Please Remain Calm

1h 3m
9,2 7 390
ocen
9,2 10 1 7390
Czarnobyl
powrót do forum 2 odcinka

wrażenia po 2 odc

ocenił(a) serial na 10

po 1 odc zrobiłam mały research i bardzo dobrze ogląda się w ten sposób. Znam trochę nazwisk wiadomo jaki jest powód niektórych działań, ale też mam wrażenie że dużo więcej tłumaczą w tym odcinku. Naprawdę czuć to zagrożenie w atmosferze, ale scenografia charakteryzacja i gra aktorska naprawdę zachwyca. Nie jest to w żaden sposób stracony czas, nie pożałuje ten kto się weźmie za ten serial!

ocenił(a) serial na 10
lenena

O, plus bardzo dobrze wkomponowane są ludzkie historie razem z całą polityką i logistyką.








SPOILER





B zapadające w pamięć sceny takie jak ojciec proszący o zabranie swojej córki ze szpitala, bo przez samo trzymanie jej na rękach przekazuje jej szkodliwe promieniowanie, Legasov mówiący Szczerbinie że umrą w przeciągu 5 lat przez samo przebywanie w pobliżu reaktora, sceny ewakuacji czy ciche bohaterstwo Baranowa, Bezpałowa i Ananienko.

Dobrze też przedstawiona scena porozumiewania się szyfrem! Zastanawiam się czy ta postać kobiety naukowca jest oparta na rzeczywistej osobie?

ocenił(a) serial na 10
lenena

Postać kobiety naukowca jest fikcyjna - to taki zbiór kilku naukowców pracujących nad rozwiązaniem problemu. Wszystko będzie wyjaśnione na koniec ostatniego odcinka.

Miłego oglądania, ciekaw jestem Twoich wrażeń po kolejnych odcinkach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones