PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=371920}

Czarodzieje z Waverly Place

Wizards of Waverly Place
6,7 22 109
ocen
6,7 10 1 22109
Czarodzieje z Waverly Place
powrót do forum serialu Czarodzieje z Waverly Place

Tęsknię za tymi czasami

ocenił(a) serial na 10

Tęsknię za czasami, gdy oglądem sobie Czarodziejów z Waverly Place, Nie ma to jak statek, Hannah Montane i wiele innych seriali na Jetix typu: Ach ten Andy, Galactik Football i wiele innych (np. Kim Kolwiek, Amerykański smok Jackie Long).

Chętnie wracam do tych produkcji. Starość nie radość :/

ocenił(a) serial na 7
pio73

28 lat to nie starość tylko młodość.

ocenił(a) serial na 7
pio73

Poza tym wraca.

ocenił(a) serial na 10
AlexRener

Ja za chwilę mam 26, więc i tak niezbyt młody. I tak, wiem że wraca, ale boję się o to. Co na pewno wiadomo, to nie dorówna pierwowzorowi, ale oby chociaż był to dobry serial.

ocenił(a) serial na 7
pio73

Ja mam 28 yo i jestem młody. Drip, pants low, essa, drill, opium, sigma, semetary to wszystko w moim wieku. Owszem. Jesteś 2 lata młodszy. Ja uważam się za młodzieńca, więc Ty powinieneś tym bardziej. Nie wyglądam zresztą na więcej niż 23.

ocenił(a) serial na 7
pio73

CAŁY czas biorę leki na banie po traumie z czasów, gdy mi dokuczali. Dziś byłem na komisji o niepełnosprawność. Śpię z moim kochanym pluszowym lewkiem i się tego nie wstydzę. To moja jedyna dziewczyna. Zawsze mnie straszy, że mnie zje mały urwis.

ocenił(a) serial na 10
AlexRener

Okej XD Niegrzeczna ta dziewczyna, łobuzica, widzę.

ocenił(a) serial na 7
pio73

xdd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones