PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=371920}

Czarodzieje z Waverly Place

Wizards of Waverly Place
6,7 22 131
ocen
6,7 10 1 22131
Czarodzieje z Waverly Place
powrót do forum serialu Czarodzieje z Waverly Place

ciągnie się i ciągnie najlepszy 1 i 2 sezon

pizdak

raczej 2 i 3

ocenił(a) serial na 8
filmowy_laufer

mi wszystkie sie podobają ;P

pizdak

nie wiem czy 4 sezony po 30 odcinków to "taka moda na sukces"

użytkownik usunięty
pizdak

Mi się wszystkie sezony podobają, a tak 110 odcinków to nie kilka tysięcy.

ocenił(a) serial na 3
pizdak

Mam nadzieję, że śmiejecie się za każdym razem kiedy widownia sie zaśmieje. Bezmózgi. Pozdrawiam

Niekumam

Doklejany śmiech widowni to jedna z najbardziej rozpoznawalnych cech sitcomu. Nie oznacza jednak, że widz za każdym razem powinien się śmiać razem z nią. Jest to gatunek filmowy jak każdy inny, w żadnym wypadku oznaka zaniku logicznego myślenia. Nie każdy musi oglądać daną produkcję, jeżeli mu nie odpowiada, co jednak nie znaczy, że może obrażać ww produkcję i oglądaczy bez poprzedniego zainteresowania się o czym dokładnie mówi.

ocenił(a) serial na 3
19anetka951

Niestety wiem o czym mówię. Jestem niestety zmuszony widywać filmy takie jak ten. Oczywiście, że mogę to obrażać, dlatego chyba stworzono to forum. Może z określeniem "bezmózgi" to lekka przesada to niestety uważam, że gatunki filmowe typu sitcom powinny natychmiast zniknąć z powierzchni z Ziemi. Widzę, że w Polsce rośnie kolejna nieinteligentna masa jak w Stanach Zjednoczonych, skąd własnie takie gatunki pochodzą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones