PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=199093}

Czarodziejka z Księżyca R

Bishôjo senshi Sailor Moon R
7,7 8 060
ocen
7,7 10 1 8060
Czarodziejka z Księżyca R
powrót do forum serialu Czarodziejka z Księżyca R

Nie pamiętam już jak zostali pokonani wrogowie czarodziejek w tej serii to rodzeństwo co się z nimi stało ? pamiętam że zbierali energie dla jakiegoś tam drzewa i że chodzili do szkoły Bunny cukino i potem jak ich zabili czy jakoś udało się im przeżyć ?.Zanim będzie ta seria w TV 4 to trochę czasu minie ale mnie najbardziej ciekawi jak ich pokonali i dalej był jakiś czarownik z bractwa księżyca i jakieś czarodziejki które pamiętam że nie zginęły i stały się dobre ale mnie ciekawi jak zginął ten czarownik w tym płaszczu i pamiętam że miał tam jakiś pomocników jak oni zginęli może ktoś pamięta z fanów ?.Tak więc jak ktoś pamięta tą serię to głównie chodzi mnie tylko o to jak zginęło to rodzeństwo i ci z tego bractwa księżyca głównie ten czarownik .

ocenił(a) serial na 10

Rodzeństwo związane z drzewem nie zginęło tylko przenieśli się na inną planetę z małym drzewkiem ,gdyż drzewu chodziło o to by Oni nie walczyli jak reszta z ich plemia poprzedniej planety,tylko to drzewo chciało nauczyć ich miłości...I na końcu drzewo niby zabija tą dziewczynę ale On nagle zaczyna rozumieć czym jest miłość i co to znaczy chcieć oddać życie za drugą osobę i drzewo nagle przemawia że o to właśnie chodziło....A co do bractwa to też długa historia,książę bractwa ratując Bany przed tym czarownikiem w pelerynie,umiera zasłąniająć ją własnym ciałem bo był w niej zakochany co nie podobało się pozostałym na początku i wszyscy chcieli zniszcyć czrodziejki zwłaszcza Esmeralda zadrosna o księcia....Ale czarownik w pelerynie miał wogóle inne plany dotyczące planów księcia i prędzej czy później i tak miał go zabić(Zresztą książę i tak musiał zginąć bo był po uszy zakochony w Bany a Ona przecież jest z Mamoru) A Czarownik ginie gdy Bany i Chibiusa używają zrebnego kryształu i oczywiście pozostali łączą z nimi swoją moc....A Chibiusa zabierając kiedyś srebny kryształ matce ,On jakby w nią wszedł i Ona nosiła go zawsze w sobie,i w tym momencie wykorzystała go a Bany swój więc obie się nawzajem chroniły łącząc oby dwa kryształy

ocenił(a) serial na 8
11koala19

Dodam tylko, że czarownik w pelerynie to Mędrzec, póżniej ewentualnie Fantom. ;)
No i "Bunny", nie "Bany", a najlepiej "Usagi".

ocenił(a) serial na 10
milkaway

Ach nie czepiajmy się szczegółów ,czasami piszę się szybko i na takie szczegóły się nie zwraca uwagi...I tak wiadomo o kogo chodzi hi...

ocenił(a) serial na 8
11koala19

Czepianie się szczegółów to wada (zaleta?) wieloletnich fanatycznych fanów. ;)
No i angielski to miłość mojego życia, więc Bunny pisane fonetycznie nie może nie wzbudzić reakcji. ;)

ocenił(a) serial na 10
milkaway

No a ja angola nie miałam ,może dwa nie znaczące lata...bo nic nas nie nauczyli....Ach te błędziki,nIe ma co się bulwersować.Wiadomo że niektórych boli ale ja też jestem fanką,dużą fanką bo to bajka z dzieciństwa i z mężem właśnie oglądamy 5 sezon....I oboje uwielbiamy czarodziejki...Ale bez przesady nie mozna się wkurzac szkoda nerw,są tacy co obrażają ulubione filmy a do tego jeszcze fanów.Więc takie błędy można przełknąć:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones