serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Czarodziejka z Księżyca

Bishōjo Senshi Sailor Moon Super S
1995 - 1996
24 min.
7,7 6 923
oceny
7,7 10 1 6923
Kolejny wróg czarodziejek - Cyrk Martwego Księżyca przybywa do Tokio, by złapać ukrywającego się w ludzkich marzeniach Pegaza i zawładnąć Złotym Kryształem. więcej mniej
Czarodziejka z Księżyca zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Na Ziemię przybywa kierowany przez Nephrenię i Zirconię Cyrk Czarnego Księżyca. W jego skład wchodzą oprócz cyrkowych demonów Oko Tygrysa, Oko Ryby, Oko Sokoła, CereCere, PallaPalla, JunJun i VesVes. Poszukują oni Heliosa, strażnika Złotego Kryształu. Helios im się jednak wymyka - w rękach Nehprenii pozostawia jedynie ciało, zaś jegoNa Ziemię przybywa kierowany przez Nephrenię i Zirconię Cyrk Czarnego Księżyca. W jego skład wchodzą oprócz cyrkowych demonów Oko Tygrysa, Oko Ryby, Oko Sokoła, CereCere, PallaPalla, JunJun i VesVes. Poszukują oni Heliosa, strażnika Złotego Kryształu. Helios im się jednak wymyka - w rękach Nehprenii pozostawia jedynie ciało, zaś jego dusza jako Pegaz ukrywa się w snach Chibi-Usy. Przykazuje również małej, aby nikomu nie mówiła o tym, że widuje się z nim w snach. Między Heliosem a dziewczynką rodzi się przyjaźń, która z czasem przeradza się w głębsze uczucie. Miłość zmienia Chibi-Usę: dziewczynka zaczyna rozumieć, po co przyszła na świat, dojrzewa psychicznie, przeżywa w bardzo młodym wieku pierwszy pocałunek. Tymczasem Czarny Księżyc stara się za wszelką cenę schwytać Pegaza - aby to zrobić, musi zdobyć zwierciadło marzeń osoby, w których snach się ukrył - nie znają jednak jej tożsamości. Wobec tego wojownicy Czarnego Księżyca atakują potencjalnych posiadaczy złotego zwierciadła (w tym Usagi, Ami, Rei, Makoto, Minako, Mamoru i niektórych znajomych wojowniczek) i niszczą te, które są pozornie bezwartościowe - w końcu Pegaz w każdej chwili może przenieść się do snów innej osoby, także tej już "sprawdzonej" przez Czarny Księżyc. Na drodze stają im wojowniczki, w tym dzięki pomocy Pegaza przemienione na stałe w super-czarodziejki Czarodziejka z Księżyca i Mała Czarodziejka z Księżyca (w tej serii pojawiająca się jako Sailor Chibi Moon).

na podstawie
studio
Toei Animation
tytuł oryg.
Bishōjo Senshi Sailor Moon Super S
inne tytuły
Sailor Moon Super S USA
Sailor Moon: Season 4 USA
Sailor Moon Super S - Pegasus Collection IV USA
Sailor Moon Super S - Pegasus Collection V USA
Sailor Moon Super S - Pegasus Collection VI USA
więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych