serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Czarodziejka z Księżyca

Bishōjo Senshi Sailor Moon S
1994 - 1995
25m
7,8 7 966
ocen
7,8 10 1 7966
Stowarzyszenie Śmierci poszukuje Świętego Graala, który może im zapewnić nieograniczoną moc zniszczenia. Czarodziejki starają się temu zapobiec. Zobacz pełny opis
Czarodziejka z Księżyca zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

Sailor Moon S to trzecia część serii anime o wojowniczce w marynarskim mundurku. Czarodziejki znów muszą zjednoczyć swe siły w walce z nowym wrogiem - szalonym profesorem Souichi Tomoe. Tworzy on, wraz z pięcioma pomagającymi mu kobietami, Bractwo Śmierci. Ich działania mają na celu zniszczenie świata. Chcą tego dokonać za pomocą trzechSailor Moon S to trzecia część serii anime o wojowniczce w marynarskim mundurku. Czarodziejki znów muszą zjednoczyć swe siły w walce z nowym wrogiem - szalonym profesorem Souichi Tomoe. Tworzy on, wraz z pięcioma pomagającymi mu kobietami, Bractwo Śmierci. Ich działania mają na celu zniszczenie świata. Chcą tego dokonać za pomocą trzech Talizmanów - przedmiotów o wielkiej sile, po których połączeniu, powstanie Graal - magiczny puchar, który w złych rękach może doprowadzić do zagłady świata, a w dobrych, może go uchronić. W serii tej pojawiają się trzy nowe Czarodziejki. Czarodziejki z Neptuna i z Urana szukają Graala, aby przekazać go w ręce Mesjasza Dobra i nie dopuścić do zagłady świata. Trzecią Czarodziejką jest natomiast córka profesora Tomoe - Hotaru, inaczej Czarodziejka z Saturna.

studio
Toei Animation Company / ZRO Limit Productions
tytuł oryg.
Bishōjo Senshi Sailor Moon S
inne tytuły
Pretty Soldier Sailor Moon S (alternatywna pisownia) Międzynarodowy
Sailor Moon Super (alternatywna pisownia) Międzynarodowy
Sailor Moon S Międzynarodowy
Sailor Moon S - DVD Set USA
Sailor Moon S - Geneon Signature Series USA
więcej
Granatowa kula Czarodziejki z Plutona ma nieco inny kształt w kilku odcinkach.
W odcinku 115, gdy Haruka jedzie razem a Chibiusą i Hotaru jej samochodem, kierownica znajduje się po prawej stronie pomimo iż w Japonii panuje ruch lewostronny.
Seria Sailor Moon S jest pierwszą serią w polskiej telewizji, w której można było usłyszeć piosenkę "Moonlight Dentsu" ("Legenda Światła Księżyca"). We wcześniejszych seriach podczas czołówki grała sama muzyka. Jest to również pierwsza seria, której czołówka jest drugą, a nie pierwszą wersją japońskiej.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Po prostu ją uwielbiam za:
-Muzykę - http://www.youtube.com/watch?v=5hFwuw4P_Wc
- Harukę,Michiru,Setsunę i Super Sailor Moon
- Nową piosenkę w openingu chociaż właściwie to ten sam tekst ale w innej muzyce
Ten sezon jest cuudowny bo nie przeslodzony.A wy co o nim myślicie????

Nigdzie nie mogę znaleźć tej serii. Czy ktoś mógłby podać jakieś namiary na tę serię i może też na kolejne? Może być online, do ściągnięcia, cokolwiek. Na każdej stronie z tą serią linki do odcinków nie działają, są nieaktualne i... Zaczynam myśleć, że nie da rady jej już zdobyć.

Ale nie rozumiem , dlaczego teraz jest Usagi, a kiedyś jak oglądałam to była Bany !?
Dodam, że nie znam angielskiego;(
Główna bohaterka i te jej słabości...a okazuje się najważniejsza itd....
Dialogi też są super i te wyrazy twarzy, które odzwierciedlają emocje....
Super, że dziś też można obejrzeć, ale jest...

więcej

Witam i zapraszam

ocenił(a) serial na 10

Witam i zapraszam na najlepsze forum o Salior Moon
http://sailormoon.com.pl

/tv6 emituje czarodziejke co sobote zawsze po 3 odc :) zawsze o 8.25 oglAdajcie lektor męski nie kobieta jak było w odc emitowanych na tv4 ;/... tylko w sobote emitują na Tv6 może dobiją do sezonu 2 i nie skończą na 1 emisji ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones