PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=199096}

Czarodziejka z Księżyca

Bishōjo Senshi Sailor Moon Sailor Stars
7,7 13 262
oceny
7,7 10 1 13262
Czarodziejka z Księżyca
powrót do forum serialu Czarodziejka z Księżyca
mister_Y

chyba na poczatku Umino jesli dobrze pamietam...Mamoru...Diamand...i Seiya

Marilee_chan

Czterech facetów - Umino, Mamoru, Ail i Dimande - oraz jedna dziewczyna - Seiya.

ocenił(a) serial na 9
Gladka

tylko co oni w nie widzieli...?Zawsze mnie to zastanawiało.

kathi

Da się to wytłumaczyć ;)
Umino - zakochał się w Usie, bo była jedną z niewielu dziewczyn, które nie traktowały go jak jakieś paskudztwo przylepione do podeszwy buta ;) Chłopak pewnie w dodatku uznał, że na żadną lepszą partię nie ma co liczyć, a Usę i tak lubił ;>
Mamoru - gdy zakochał się w Selenity jako Endymion, na pewno widział ją głównie jako pełną gracji księżniczkę i potem w kontakcie z Sailor Moon to podświadomie czuł; SM cenił jako wojowniczkę i człowieka, a co do samej Usy - na początku go wnerwiała, ale potem - jeszcze zanim poznał jej tożsamość - ją polubił; a w prologu R-ce pokochał ją taką, jaka była; na pewno jej nieporadność wyzwalała w nim instynkt ojcowski ;)
Dimande - zakochał się nie tyle w niej, co w Neo Queen Selenity, a potem te uczucia przelał na SM; poza tym to było raczej nie zakochanie, co zwykła chuć ;P
Seiya - a ona zakochała się w Usie, bo wzięła ją za Kakyuu ;>

ocenił(a) serial na 10
Gladka

A co powiedziałabyś o powodzie Aliego Gładka? :P

into_the_moonlight

Na to pytanie nie znajduję sensownej odpowiedzi ;)

ocenił(a) serial na 10
into_the_moonlight

Odskocznia od niezdrowej relacji z zaborczą Anną? :D

windismystlist

O, to to jest bardzo sensowna odpowiedź :D

kathi

A ja myslę że oni po prostu widzieli w niej blondynkę z długimi nogami, w mini spódniczce- czyli to, co faceci lubią najlepiej :P

Ale tak na serio, ciekawi mnie co myśli o niej męska część fanów SM (pewno niewielu takich, ale ktoś tam zawsze się znajdzie). Zastanawia mnie czy tylko w anime tylu adoratorów się za nia uganiało, czy w rzeczywistości też ma ona duże grono wielbicieli:)

Szkoda, że jak na razie żaden chłopak nie wypowiedział się w temacie o "największym ciachu"...

mister_Y

Na MizunoWorld kiedyś jeden chłopak powiedział, że podoba mu się Minako, a na jakimś forum tematycznym w temacie o najładniejszych dziewczynach z anime ktoś wymienił Minako, ale na temat urody Usy nic nie słyszałam ;P

Gladka

moim zdaniem nie dziwie sie chlopakom z anime, ze zakochali sie w Usagi....strasznie lubilam ta postac....Mamoru wcale nie zakochal sie w niej dopiero wtedy jak poznal jej przeszlosc i przyszlosc...ona podobala mu sie juz wtedy jak oberwal od niej kartka z klasowka (30pkt;p) :)...ona byla naturalna, czasem glupiutka ale wclae nie byla glupia to raczej byly takie wyglupy;p, czyli byla z poczuciem humoru, ładna w sumie;p, zdolna do niebywalych poswiecen, nie nabijala sie z nikogo tak jak np Rei ;p , pomagala wszystkim chetnie...i starala sie np nauczyc gotowac mimo, ze jej to nie wychodzilo....chyba tak naprawde to sie liczy....

aaaaaaaaa....i potrafila znalezc w sobie sile:)

Marilee_chan

Umino , Mamoru , seja ,Ail i Dimande :):D

ocenił(a) serial na 9
margoll12

Jeszcze dochodzi Haruka ale to było silniej w mandze widoczne. ;)

Parkata

Zostało powiedziane, że Usagi (Sailor Moon) jest najmocniej świecącą gwiazdą w tej galaktyce. W takim razie faceci (jak widać zresztą nie tylko faceci) musieli do niej lecieć jak Ćmy do lampy, nawet jeśli tego nie chciała. :P

ocenił(a) serial na 10
Parkata

Haruka? Serio? Możesaz coś więcej powiedzieć bo mi to spać nie da po nocy... Muszę mangę zacząć chyba czytać

ocenił(a) serial na 9
into_the_moonlight

Serio, w mandze jest nawet narysowana scena jak Uran całuje Księżyc w usta.... ;) Polecam lekture, chociaż mozliwe, że niedługo zobaczymy nowe anime, które będzie dokładniejszym odwzorowaniem mangi. Czekamy do lata 2014.... ale ta premiera nowego anime serialu, z okazji XXlecia Salilor Monn, juz sie przeciąga od zeszłego roku...zapraszam an mój profil na YT nick MrSenshifan , tam na którymś moim filmiku jest ta scena z pocałunkiem pokazana, zobacz film o Uranie albo Teledysk Search for you love. ;)

ocenił(a) serial na 10
Parkata

odwiedzę twój profil, bo lubię filmiki z Sm więc to na pewno :) Ta Usagi, wszyscy na nią lecięli, nawet Haruka :D Co ona takiego miała, bo inne czarodziejki nie miały takiego powodzenia :D Ja zaczęłam czytać mangę i jestem na 7 chapterze, tam w zasadzie wsjo jest innaczej. Te odcinki anime to wszystko prawie jakby fillery i ja jestem zdziwiona, bo anime jest bardzo dobre, a ja mam niski próg tolerancji na fillery... Np. nawet w jaki sposób poznały dziewczyny jupitera jest inny- w anime bodajże Usagi zaczepili kolesie a ona ich pobiła czy coś, w mandze Usagi mało nie wpadła pod smaochód ona ją... podniosła xD O tym nowym anime trąbią już 2 lata, ja czekam i nic. Mam tylko nadzieję, że Usagi będzie wyglądała tak samo i będzie przypominać samą siebie z anime, nie będzie zrobiona w żadnym "nowym stylu" anim nic takiego bo na to jestem wyczulona... Nienaiwdzę jak zmieniają design postaci, a ten z lat 90 był super., Po prostu niech grafika będzie lepsza i inna trochę fabuła :P

ocenił(a) serial na 10
into_the_moonlight

a o to co ona w sobie ma, to ja pytam na serio xD

ocenił(a) serial na 10
Parkata

swoją drogą, Haruka to taka flirciara, ma Michiru a podrywa inną xD

ocenił(a) serial na 10
Parkata

obejrzałam, wow to było takie... sexy.. Swoją drogą masz dobry gust muzyczny do wyboru piosenek :P Na razie obejrzałam twoje z 5 filmików :d Ten z Minako chyba najlepszy :D Piosenka pasuje

ocenił(a) serial na 9
into_the_moonlight

Dziękuje bardzo. Miło, że się komuś podoba, starałam się ;) Pozdrawiam.
Ach te związki międzyludzkie...przypomniało mi się, ze Haruka tez była 'podejrzana; o podrywanie Rei..;)

ocenił(a) serial na 10
Parkata

Podrywałą Rei? A to ci jedna! Trochę to w sumie nie fair wobec Michiru nie sądzisz? Czy to tylko taka zabawa na którą i Michiru by przyzwoliła?

ocenił(a) serial na 10
into_the_moonlight

Michiru chyba podrywała Mamorka, ale do pocałunku nie doszło.

ocenił(a) serial na 10
m_a_c_88

W to to aż ciężko uwieżyć :D

ocenił(a) serial na 10
into_the_moonlight

Opieram się tylko na tym co gdzieś kiedyś przeczytałam w necie, bo sama do mangi zabieram się od lat, ale z marnym skutkiem;)

ocenił(a) serial na 10
m_a_c_88

To w sumie są duże szanse że to nieprawda :P Ja mangę zaczęłam i wolno idzie a chwilo przestałąm czytać bo mi się nie chce :P jednak anime 50x lespze :P

ocenił(a) serial na 10
into_the_moonlight

Tiaa popieram, anime rządzi ;p Mangi trzeba lubić czytać, ja nie lubię. Zawsze mi się myli w jakiej kolejności powinnam patrzeć na te obrazki, i tekst w chmurkach- nie cierpię czegoś takiego, takiej czcionki drukowanej. Poza tym do wyglądu postaci też mogłabym się przyczepić- są brzydkie;p jakieś takie emm wyuzdane hehe W anime dziewczęta są piękne, z serii na serię coraz bardziej, a w Stars'ach to już bajka po prostu** Ale na szczęście te nowe również zapowiada się dobrze, pod tym względem. Pomimo, że bardzo mangowo wyglądają. Jestem pod wrażeniem, jak piękna będzie Ami- w starej wersji nie powalała, a tu najpiękniejsza wręcz. Noo aaale zobaczymy jak się będą prezentować w ruchu (to zabrzmiało jak o koniach;p)

ocenił(a) serial na 9
m_a_c_88

Nie wolno się ograniczać, wszystko trzeba sprawdzić samemu ;) A Michiru to taka flirciara w sumie 'cicha woda' ;) Było coś miedzy nią, a Mamoru ale nie pamiętam czy ta scena była w mandze czy anime...

ocenił(a) serial na 10
Parkata

No cicha woda, może i tak... xD Flirciara hmm... no z Seyią to flirtowała w starsach xD

into_the_moonlight

no właśnie po ich wspólnym koncercie;)

ocenił(a) serial na 10
Marilee_chan

"ona byla naturalna, czasem glupiutka ale wclae nie byla glupia to raczej byly takie wyglupy;p, czyli byla z poczuciem humoru" xDDDDDD Z tym że czyli była z poczuciem humoru trochę mnie rozwaliłaś :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones